Цікаво знати

Дрогобицькі екологи готові підтримати проект побудови сміттєпереробного заводу

Дрогобицькі екологи обіцяють підтримати проект побудови сміттєпереробного заводу, якщо він відповідатиме екологічним нормам.

Доки у Дрогобичі ламають списи щодо доцільності виділення земельної ділянки для побудови сміттєпереробного заводу німецькою фірмою «INSIL», свою позицію з цього приводу оприлюднила міська партійна організація Партії Зелених України.

«Зелені» виступають за те, щоб сміттєпереробний завод був у Дрогобицькому регіоні, але лише за умови, що він відповідатиме усім вимогам чинного законодавства та екологічним нормам.

Про це повідомив власкор .

«Має бути забезпечено сортування і переробку сміття, спалювати потрібно лише енергетично цінні відходи, що не піддаються переробці, – вважають зелені. – Для цього необхідно проаналізувати склад, структуру та енергетичну цінність побутових відходів і лише тоді приймати рішення щодо методів його перероблення. Відповідно до чинного законодавства, діяльність слід розпочати з публікації заяв про наміри та наслідки діяльності. До обговорення проекту долучити громадськість, отримати відповідні позитивні висновки державної санітарно-епідеміологічної та екологічної експертизи».

Активісти партії сподіваються, що компанія «INSIL» також зацікавлена працювати в правовому полі і зробить все, аби екологічна ситуація в Дрогобичі була на тому ж рівні, що і в містах Німеччини. Тоді «зелені» Дрогобиччини готові підтримати інвестора і надати допомогу у реалізації цього проекту.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.