Цікаво знати

Друк, що витримує випробування часом: ультрафіолет для якісної поліграфії

Кожна компанія, вкладаючись в рекламу, прагне отримати максимум віддачі від неї – у вигляді збільшення кількості тих людей, хто придбає її продукцію. Це бажання не залежить від специфіки або масштабів діяльності фірми, кількості років, які вона існує на ринку. Ефективність використання виділених на рекламу коштів актуальна для будь-якого учасника економічної діяльності, особливо того, хто поки обмежений у фінансах. Тому вкрай важливо підібрати дієвий рекламний інструмент, яким у багатьох випадках стає поліграфія та інша продукція точкового впливу і повсякденного використання.

Як працює ультрафіолетовий друк: переваги типографського ноу-хау

Все частіше друкарнями при створенні вищеназваної продукції, здатної послужити рекламним засобом і позитивно попрацювати на імідж тієї чи іншої компанії, застосовується УФ друк. Подібна методика, має на увазі застосування спеціального обладнання. У ньому на поверхню обраних виробів наноситься потрібне зображення (наприклад, логотип фірми-замовника і ще якась необхідна інформація), яке потім піддається полімеризації під дією спрямованих ультрафіолетових променів.

Здавалося, так чи так уже істотна різниця між цією технологією і звичної печаткою на принтерах, плоттерах і т.п. Однак заковика якраз в способі полімеризації використовуваного для друку зображення барвника. Його особливий склад і метод затвердіння допомагає зображенню знайти такі властивості:

  • стійкість до механічного впливу і дії негативних зовнішніх чинників (включаючи інтенсивне освітлення, вітер і т.п.);
  • певну еластичність: при розтягуванні вироби з таким зображенням якість останнього не постраждає;
  • небувалу чіткість відбитка, відсутність замиленості;
  • різноманітність колірних і дизайнерських рішень;
  • довговічність: в залежності від особливостей матеріалу-основи і інтенсивності експлуатації виробу, воно прослужить довше без втрати яскравості фарб і чіткості обрисів нанесених малюнків.

Якісний УФ друк: як не помилитися з виконавцем

Особливості вищеназваної методики вже встигли зіграти на руку її популярності. На цьому сайті можна замовити друк на футболках в Києві з використанням ультрафіолетової обробки наноситься зображення. Технологія не універсальна і може бути застосована не у всіх випадках, але з її допомогою вдається без праці створювати потрібне стійке зображення на пластикових поверхнях, деяких електроприладах, цифрових аксесуарах, подарункових упаковках і ряді інших виробів і матеріалів.

Заковика лише в виборі того, хто візьметься за подібну роботу. Не всяка друкарня має потрібними технічними засобами. Останнє зауваження не відноситься до Printerio, яка стала одним з вітчизняних піонерів УФ друку. Зараз тут виготовлені вже сотні партій виконаної подібним методом продукції, причому за цілком адекватним розцінками і в прийнятні терміни.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.