Цікаво знати

Дубинський: В Україні повертається професійний спорт

В Україну повертається професійний спорт. Цікавим феноменом є те, що починають розвиватися не міста-мільйонники, а маленькі міста.

Нещодавно, про місто Кам’янське в Дніпропетровській області заговорила вся Україна. У місті відкрився новий спортивний клуб «Прометей». Президентом клубу і головним спонсором став Володимир Дубинський. Він каже, що клуб повністю фінансується спонсорами. Він пояснює, що всі кошти надані тільки, як допомога. Заробити на цьому неможливо. Володимир розповідає, що всі спонсори – це люди, які просто фанати спорту і займаються цим як захопленням.

Володимир Дубинський оцінив рівень спорту в Кам’янському двома пунктами:

  • Більшість талановитих спортсменів покинули країну і приєдналися до європейських клубах, де фінансування на дуже високому рівні. Шанси на краще майбутнє у них набагато вище, ніж удома.
  • Ігрові види спорту повністю знищені в країні. Майже всі гуртки закрилися, а ті, що залишилися не мають ніякого інвентарю. Секції продовжують функціонування тільки завдяки мотивації і допомоги тренерів, які щиро віддані своїй справі.

Основним напрямком діяльності є розвиток баскетболу. СК «Прометей» набирає дівчаток і хлопчиків 6-7 років і формує групи підготовки. Президент клубу переконаний, що з них виростуть вже спортсмени світового рівня, які прославлять Україну. Вже сформована одна професійна команда хлопців з баскетболу та одну команду дівчат по волейболу. У спортивному клубі «Прометей» дітей забезпечують всім необхідним: формою, інвентарем. Керівництво допомагає в організації змагань і турнірів.

Президент клубу Володимир Дубинський упевнений, що в Кам’янському спорт розвиватиметься скаженими темпами. Завдяки підтримці держави, в місті продовжують будівництво спортивного комплексу «Євробаскет». Якщо він відкриється, спортивний комплекс зможе приймати міжнародні, професійні гри. Також в СК «Прометей» є ідея, яку планують реалізувати разом з місцевою владою. Керівництво клубу пропонує за свій рахунок встановити кошика для баскетболу в кожному дворі. Такий метод буде залучати дітей до гри і Кам’янське зможе стати справжньою столицею баскетболу.

Керівництво СК «Прометей» вже розробили мета клубу на наступні 20 років. Володимир Дубинський розповідає, що в планах розвинути в клубі і інші види спорту. Планується розвивати гандбол, волейбол. Необхідно збільшувати розмір спорткомплексу для ігрових майданчиків. У перспективі навіть хочуть розвинути футбольну секцію.

585940996
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.