Головна / Цікаво знати / Душові кабіни у Львові. Поради щодо вибору від “Всі ціни”

Душові кабіни у Львові. Поради щодо вибору від “Всі ціни”

Все більше людей обирає душові кабіни замість ванн, адже це економія місця, грошей, а також водних ресурсів. Прийняти душ завжди можна швидше, аніж ванну, а кількість води, яка буде витрачена, буде значно меншою. Всі ціни допоможуть обрати найкращу душову кабіну.

Параметри вибору душової кабіни: на що звертати увагу

Для того щоб обрати душову кабіну, завчасно треба визначитися з рядом аспектів, що визначають комфорт використання. І перше питання, з яким треба визначитись – душова кабіна з піддоном чи без нього? Розглянемо переваги та недоліки обох варіантів:

  • без піддона – в цьому випадку в процесі купання ви стоїте просто на підлозі. Для зливу води використовується вмонтований в підлогу трап. Це складний в монтажі варіант, проте він виглядає надзвичайно привабливо. Єдиний серйозний недолік – неможливість пересувати або забрати таку душову кабіну у разі переїзду;
  • з піддоном – більш популярний серед покупців варіант. Це пояснюється простою процедурою монтажу, а також експлуатації. Щоправда виглядає такий варіант не надто вишукано.

Якщо ви обрали варіант без піддона, то ваш вибір буде досить простим, а от тим, хто обирає кабіну з піддоном, доведеться розібратися ще з рядом параметрів:

  • розмір та форма. Більша частина моделей має квадратну основу, сторони якої можуть бути від 70 до 170 см. Це дозволяє максимально зручно розмістити кабіну в будь-якому приміщенні. Але якщо ви шукаєте нестандартні рішення, то варто розглянути варіанти с прямокутною, круглою або овальною формою піддону;
  • глибина. Загалом існує три варіанти глибини піддона: невисокі, борти якого від 3 до 5 см, середні – від 20 до 25 см, високі – від 30 до 40 см. Обирати глибину потрібно виходячи з власних вподобань, а також певних обставин, наприклад, якщо в будинки проживають старі люди або діти, краще віддати перевагу більш низькому варіанту;
  • матеріал виготовлення піддону – піддони з чавуну або сталі, вкриті емаллю, надзвичайно міцні, проте дуже важкі, тож використовуються не часто Набагато дешевше та зручніше обрати акрилову модель, яка досить стійка до зовнішніх впливів, і при цьому не вибаглива у догляді.

В будь-якому разі варто провести заміри, а також подумати, який піддон найкраще за все розміститься у вашій ванній кімнаті і водночас дозволить вам комфортно розміститись всередині, надаючи необхідну кількість простору.

Різновиди дверей для душової кабіни

В залежності від способу відкривання, двері в душовій кабіні можуть бути різні:

  • распашні – класичне рішення, що забезпечує досить широкій прохід, проте потребує достатньо місця для відкривання;
  • роздвіжні – мають декілька секцій, що за допомогою роликів рухаються по рельсах. Це зручно для невеликих ванних кімнат;
  • складні – відкриваються як книжка всередину кабіни. Зручний, але не надто надійний мезанізм;
  • поворотні або шарнірні – не надто популярні через високу ціну.

Матеріал виготовлення дверей також може бути різний: скло, оргскло, триплекс або полістирол.

Широкий асортимент душових кабін у крамницях Львова дозволяє знайти та придбати будь-яку модель душової кабіни згідно з необхідними розмірами та конструкцією. Подивіться усі доступні варіанти тут та використовуючи поради, оберіть те, що підійде саме вам.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × 1 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!