Цікаво знати

Дверна та віконна фурнітура, дверні замки – як вибрати

Наш будинок – наша фортеця, але фортецю також необхідно надійно захищати. Одним з головних засобів захисту сьогодні є надійні і міцні двері, а також не менше надійні замки, які здатні мінімізувати ймовірність проникнення в ваш будинок небажаних гостей у вигляді грабіжників. Все ж таки не будемо заперечувати той факт, що в наш час даний вид правопорушення вкрай популярний.

Саме тому тема нашої сьогоднішньої статті буде цікава тим, хто турбується за безпеку свою і свого житла.

Дверна фурнітура

Зараз поговоримо про те, що прикрасить і убезпечить ваші двері – дверна фурнітура. Хороша і міцна захисна фурнітура дозволить убезпечити вас, а стилі дверних ручок – допоможуть виділити ваші двері серед інших, вибравши якийсь особливий стиль.
Цінова категорія у цього виду товарів різна, адже є як і традиційні засоби захисту від злому, так і новіші і технологічні, як наприклад електронний контролер, який активується відбитком пальця. Подібні девайси, звичайно ж, доречніше встановлювати на будь то пропускних пунктах, ніж на двері власної квартири, але якщо це підвищить вашу безпеку, то чому б і ні, вірно?

Дверні замки. Як підібрати замок?

Найчастіше покупка дверного замка здається вельми легкою справою. А що тут такого? Монтується в двері він все одно однаково практично у всіх випадках. Але тут багато помиляються, оскільки видів замків дійсно багато. Давайте він їх і поговоримо:

Врізні замки – це ті, які врізаються в середину конструкції і досить легко встановлюються. Саме про ці замках думає множина не дуже досвідчених людей в цій справі, адже існують і інші види;
Накладні замки – монтуються у внутрішню частину дверей. Відмінною рисою таких механізмів є легкий ремонт, в разі поломки;
Навісні замки – цей вид замків частіше використовується для закриття складських приміщень, гаражів, підвалів і так далі. Він навішується на петлі і закривається ключем.

По міцності і надійності все замки діляться на 4 класи:

1 клас – найбільш низький рівень безпеки, оскільки відкрити його не складе особливих труднощів;
2 клас – більш складний механізм, на зламання якого знадобиться близько 10 хвилин;
3 клас – міцні замки, які зламуються приблизно за 20 хвилин;
4 клас – замки найвищої міцності, які не під силу зламати навіть фахівцям. А якщо і вдається це зробити, то витрачають вони на це мінімум півгодини. Погодьтеся, що ніякої грабіжник близько півгодини не буде стояти біля дверей.

Також невелике зауваження: все характеристики описані в паспорті замка, а при покупці 4 класу необхідно ретельно читати сертифіковане підтвердження про те, що замок дійсно захищає від злому.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.