Головна / Цікаво знати / Двом родинам з Сокальщини, чиї родичі загинули на Сході України, купили квартири

Двом родинам з Сокальщини, чиї родичі загинули на Сході України, купили квартири

В Сокальському районі двом родинам, чиї родичі загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході України, придбали 2 квартири. Про це радіо «Сокаль» повідомила начальник відділу містобудування і архітектури СРДА Мирослава Баралус.

Зокрема житло отримали сім’я загиблого Ігоря Білика з Перв’ятич та сім’я загиблого Валентина Прихода з села Забужжя. Квартири розташовані в Сокалі, новобудовах по вулиці Шептицького 159. Одна з них придбана за кошти з державного бюджету, а інша – завдяки спонсору, який оплатив більш як половину вартості житла.

Придбання помешкань здійснено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №348 від 20 травня 2015 року «Про будівництво чи придбання житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь в АТО та для інвалідів І-ІІ груп з числа військовослужбовців, які були учасниками антитерористичної операції на Сході України і потребують поліпшення житлових умов».

Після купівля квартир було оформлено право власності на сільські ради. Відтак буде прийматись рішення про приватизацію цими сім’ями.  

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

18 − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!