Цікаво знати

Дизайнерські рішення для кабінету керівника

Оформляємо кабінет керівника меблюванням

Офісні простору складаються не тільки з приміщень, де працюють менеджери, а й з VIP зон. У таких кабінетах працюють начальники відділів, директори, заступники керівників. Саме для вищого персоналу доводиться купувати високоякісну меблі, не таку як для менеджерів.

Це питання субординації, поваги до керівництва. Адже в кабінетах начальства проходять дуже важливі зустрічі на регіональному, міжрегіональному, міжнародному рівні. Тому меблі тут повинна бути тільки якісною, солідної і обов’язково престижною.

І в першу чергу слід правильно вибрати, а в наслідку купити кабінет керівника, звертаючи увагу на найдрібніші деталі і обов’язково орієнтуючись на високоякісні матеріали виготовлення виробів. Як же правильно підібрати VIP меблі? Давайте розглянемо більш докладно.

Кабінети керівника: ексклюзивність кожної деталі

Вибираючи елітну меблювання необхідно дивитися на те, щоб простір кабінету було б укомплектована повністю. Щоб керівнику, що знаходиться тут, було максимально зручно і комфортно. Не потрібно забувати, що директора часто затримуються на робочому місці довше ніж на 8 годин. Їх трудовий день триває 10, 12, іноді 14 годин поспіль. Відповідно, кабінет для керівника зобов’язаний бути максимально комфортним, привільно.

Якщо говорити про престиж, важливо розуміти, що це обов’язково дорогий дерев’яний масив, на основі якого виготовляється письмові, він же комп’ютерний стіл. Масив може бути вироблений з рідкісних порід деревини:

  • дуб,
  • клен,
  • ясен,
  • граб,
  • вільха,
  • морений дуб.

Який же кабінет виписані обійдеться без комп’ютерного стільця. До кабінету керівника купити доведеться хороше ергономічне крісло на коліщатках. Остов конструкції може бути виготовлений на основі деревини також рідкісних порід, високоякісного металу, оформленого позолотою або срібленням. Крісло має бути м’яким, комфортним з регульованими: підголовником, спинкою, сидінням. Матеріал оббивки – натуральна м’яка теляча шкіра.

Кабінет керівника – ціна меблів

Відразу відзначимо, що меблі для VIP персон не може бути дешевою. Це обов’язково елітні дорогі матеріали, які виглядають солідно. Якщо заощадити на придбанні, то кабінети для керівників не відповідатимуть високо заданої планки. А адже це необхідність, питання престижу, поваги і високих прибутків компанії.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.