Цікаво знати

Дизельні електростанції – основні правила вибору

Забезпечення локальної незалежності від центрального електроживлення сьогодні цілком можливо завдяки існуванню дизельних електростанцій. Останній час подібні рішення перестають бути дивиною. Більшість серйозних виробничих підприємств вже давно мають у своєму розпорядженні резервні джерела електроживлення, й до них постійно підтягуються власники приватних будинків та деякі житлово-комунальні установи.

Придбати, не можна зекономити

Ефективність, надійність, зручність та компактність (див. https://dalgakiran.ua) сучасних електростанцій стимулюють попит та викликають заздрість у тих, хто потребує, але ще не придбав подібний генератор електроенергії. Єдиним недоліком купівлі дизельних електростанцій є значна ціна для пересічного мешканця. Так, ця неабияка вартість з часом окупається, особливо у випадку промислового використання, але все ж таки ціновий фактор спонукає дуже ретельно відноситися до вибору подібного обладнання.

Кількість фаз

Існують 2 стандарти електропостачання – однофазна (220В) та трьохфазна (380В). Якщо є потреба у забезпеченні резервного живлення побутових приладів, потрібно вибирати дизельні електростанції однофазного типу. Більшість промислових об’єктів потребують трьохфазного типу живлення.

Кількість оборотів

Ймовірний режим роботи електростанції має неабияке значення. Інтенсивність застосування генератора повинна відповідати характеристикам його двигуна. Якщо планується використовувати станцію в періодичному резервному режимі, можна брати техніку, оснащену двигуном з високою оборотністю (до 3000 об/хв). Для більш інтенсивного використання та тривалої роботи слід зупинити вибір на електростанції с двигуном низького обертання (1500 об/хв).

Моторесурс

Ще одна важлива характеристика, що відповідає за рівень відмовостійкості дизельної електростанції. Для періодичного аварійного використання достатньо буде обладнання с межею 500-1000 м/г. Електростанції, призначені для живлення побутової техніки в середньому режимі інтенсивності мають показники 1500-2500 м/г. Постійне живлення у надвисокому темпі передбачає необхідність придбання генератора з характеристиками 3000-50000 м/г.

Потужність

Стандартним рішенням для звичайної квартири вважається генератор потужністю 5-10 кВт. Повноцінне живлення приватного будинку потребує 15-40 кВт електроенергії, особливо при наявності електрокотлів, що працюють.

Промисловість та житлово-комунальна сфера використовують найбільш потужні дизельні електростанції. Деякі з них мають потужність понад 400 кВт, вони забезпечують живлення промислових територій та цілих селищ.

Голос Сокальщини на GoogleNews