Цікаво знати

Ефективна освіта для обдарованих дітей

Основне завдання вебінару – створити умови для визначення і відбору талановитих дітей молодшого та старшого віку, розробка методики їх підтримки. Також необхідність створення і пристосування індивідуальних освітніх програм, які допоможуть виявити і проявити особистісні таланти кожного учня, розкрити його здібності і направити їх на реалізацію.

Обдаровані діти є потужним інструментом для розвитку громадськості. Вони зможуть реалізувати різні можливості для зміни і поліпшення соціальної, культурної та духовної сфери. Навчальні заклади повинні виявляти особливу увагу до здібним дітям, так як вони є особливим джерелом для розвитку науки, культури і соціальної структури в майбутньому. Щоб повноцінно підтримувати і навчати обдарованих дітей, слід пропонувати їм додаткове навчання, поліпшити становище талановитих дітей і їхніх учителів, а також розвивати міжнародне співробітництво з іншими країнами.

Нова Концепція Нуш спрямована на розвиток здібностей, потреб та інтересів кожного учня. Це допоможе ефективно працювати зі здібними дітьми. Основним принципом навчання в Нуш є фокусування на дитину, що сприяє розвитку індивідуальної моделі освіти.

За допомогою нашого вебінару «Ефективне освіту обдарованих дітей відповідно до встановлених Державними освітніми стандартами» ви зможете детально розглянути разом з нами Закон України «Про освіту» та державний стандарт для навчальних закладів, в якому звертається увага на розвиток Нуш. Ви познайомитеся з особливостями і користю індивідуальної роботи з дитиною після уроків, її впливом на розвиток талантів, що допоможе правильно організувати освітній процес для отримання нових знань.

Вебінар допоможе розкрити поняття «талант» або «обдарованість», «геніальність» і «здатність». Визначити критерії, за якими можна виявити дані особливості в дитині. Також, учасник вебінару познайомиться з різними видами освітніх програм і головними моментами, які розроблені для виховання. Навчання спрямоване на мотивування дитини до навчання і самореалізації.

Наш сайт «Всеосвіта» надасть педагогам повноцінну інформацію щодо роботи з обдарованими дітьми у відповідності з Державними освітніми стандартами. Ми допоможемо розробити індивідуальний план роботи з талановитими дітьми, що значно підвищить рівень успішності навчального процесу.

Сайт Всеосвіта є найкращим помічником в різних питаннях щодо організації освітньої системи.

Голос Сокальщини на GoogleNews