Цікаво знати

Ехолот Deeper Pro Plus на троллинговой риболовлі

Тролінг, найчастіше, асоціюється з провокаційними діями в мережі. Насправді, тролінг-рибалка нічого спільного не має ні з інтернет-хуліганством, ні з тролями, героями скандинавських казок. Це такий різновид рибної ловлі, коли розкидання приманки проводиться з катера. При цьому використовують спеціальні вудилища, які так і називають троллінговая. Використовується ця методика як в морі, так і в прісноводних водоймах. Особливістю цього виду риболовлі є грандіозний улов. До недавнього часу така рибалка вважалася браконьєрської, оскільки побоювалися можливого збитку для популяцій риб. Зараз вона знову легалізовано, обмежена лише число приманок.

Застосування ехолота при троллінгу

Використання сонаров дозволяє заощадити час і енергію, що витрачаються на процес рибної ловлі. Крім цього, ехолокатор істотно підвищує результативність риболовлі.

Якщо прилад ехолот Deeper Pro Plus виявив значне скупчення риб, ніщо не завадить направити човен саме до перспективного місця. Таким чином, вудилища з наживками виявляться в безпосередній близькості від рибного ділянки.

Після наближення можна оцінити глибину опускання волосіні, щоб видобуток змогла виявити наживку якомога швидше.

При риболовлі таким способом важливо знати, де перебуває водоростей. Якщо наштовхнутися на них, човен може просто застрягти, а волосінь – порватися. Коштує вона досить дорого, тому подібні ситуації краще не допускати. Ехолот покаже місцезнаходження підводних рослин на дні, що допоможе не потрапити в пастку. При виявленні перешкоди можна своєчасно змотати лісочку. Якщо дно чисте, можна, навпаки, опустити гачок з наживкою і почати полювання.

Тролінг і поведінка риб

Тролінг використовується для лову риб хижих порід. Тому важливо знати, як хижак поводиться по відношенню до інших видів риб. У цьому теж допомагає ехолот. Наприклад, дисплей зафіксував наближення хижака до іншої рибі, після чого остання зникла з екрана. Це означає, що об’єкт нашої полювання наситився, і навряд чи приманка спрацює. Буває і так, що риба тікає від вудилищ. Це означає, що її щось налякало. Що саме – належить проаналізувати і з’ясувати.

її

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.