Цікаво знати

Економити сімейний бюджет українцям допомагає сервіс Kabanchik.ua

Що робити, якщо вийшла з ладу побутова техніка? «Звертатися до майстра» – відповість більшість людей. Але, як виявляється, не така це й проста справа – знайти відповідального спеціаліста. Хтось затягує терміни ремонту, хтось «накручує» ціни, а хтось навіть тишком замінює непошкоджені деталі техніки на старі. Сучасні львів’яни знайшли спосіб пошуку перевірених майстрів – за допомогою сервісу Kabanchik.ua, на якому можна знайти будь-якого спеціаліста для вирішення широкого загалу проблем. Ремонтно-будівельні роботи, ремонт техніки, прибирання, монтаж сантехніки – для кожної послуги є відповідальні спеціалісти.

Відремонтували швидко й економно

«Наш досить новий телевізор почав самовільно відключатися під час роботи. Це дуже заважає, тож ми вирішили показати техніку майстру», – розповідає львів’янка Катерина. – «Для початку звернулися до сервісного центру, але нас зупинив аж надто довгий термін ремонту – мінімум 2 тижні. Шукати майстра через об’яви було страшнувато: я не хотіла доручати телевізор вартістю 15 тисяч гривень незнайомій людині. Спробувала скористатися сервісом Kabanchik.ua и залишилась задоволена. Я сама обрала перевіреного майстра, він прийшов до нас в визначений час, ремонт зробив досить швидко і в межах попередньої ціни, яку я сама запропонувала».

Найпопулярніші послуги – ремонт техніки та клінінг

Часто львів’яни замовляють прибирання квартир – як комплексне, так і часткове. Послуги спеціалістів з клінінгу дозволяють позбавитися рутинних зобов’язань і знайти більше часу для відпочинку чи хобі. Швидкість, безпека, економія – за ці переваги містяни цінують зручний сервіс. Тож не дивно, що кількість замовників на сайті стабільно зростає.
Також у Львові замовляють ремонт різноманітної техніки: ремонт пральних машин, ремонт кондиціонерів, ремонт холодильників та ін. Пслуги приватних майстрів цінують зокрема за те, що виконавці можуть зробити ремонт безпосередньо в квартирах замовників, без затрат часу на транспортування техніки. А ще це економно: ремонт у приватного майстра десь на 30% дешевший, ніж в сервісному центрі.

Тільки перевірені спеціалісти

Kabanchik.ua – це велика платформа для пошуку прямих виконавців послуг. За рахунок цього й вдається економити: замовники нічого не сплачують за посередницькі послуги, а ще й на додачу мають можливість самостійно запропонувати майстрам свою ціну (на сайті навіть є калькулятор для розрахунку вартості типових послуг). Ще одна особливість сервісу – швидкий пошук майстра. В середньому від оформлення заявки до вибору виконавця проходить близько 5 хвилин. Тож у замовників є можливість знаходити спеціалістів для термінового ремонту.

Безпека – один з головних факторів, який турбує замовників. Розробники сервісу Кабанчик передбачили перевірку всіх зареєстрованих виконавців – зокрема, перевіряють їх паспортні дані та профілі у соцмережах. А ще замовник може обирати майстрів за відгуками, портфоліо, рейтингами. Відповідно, спеціалісти з високим рейтингом та гарними рекомендаціями навряд чи будуть працювати неякісно, бо ризикують втратити довіру клієнтів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.