Цікаво знати

Екскурсія в Радомишль

Чи плануєте цікаву відпустку, і хочете відправитися в подорож, щоб набратися незабутніх вражень, зробити красиві фото і відвідати унікальні місця? Для цього необов’язково робити закордонний паспорт і відправлятися за кордон. У нас в країні теж багато цікавого і захоплюючого. При цьому, подорожі по Україні займають мінімум часу і зазвичай обходяться дуже дешево.

Великою популярністю користуються поїздки по різних місцях. Любителів старожитностей зацікавить ця екскурсія в Радомишль. Ще кілька років тому історія фабрики, яка тут знаходиться, була відома тільки окремим дослідникам, які цікавляться старовиною. Тепер цей чарівний замок, в якому панує дух справжнього Середньовіччя, привертає з кожним роком все більше туристів. Побувати в цих місцях – значить, взяти участь в казковому дійстві.

Екскурсія в Радомишль: що пропонують туроператори

Кілька років тому тут було звалище, але потім її викупило багате сімейство Богомолець, яке вирішило відродити древній замок. Реконструкція велася якийсь час, але результат перевершив всі очікування. Історія відновлена, але будівля не змінило свого вигляду – в ньому як і раніше присутні всі особливості середньовічної архітектури. Приїжджим відкривається не тільки вид на замок. Привели в порядок і навколишню територію. Гарний ландшафтний парк з островом в формі серця, статуєю готського воїна, якій більше тисячі років – крім будівель, є що подивитися.

Тури в Радомишль зазвичай займають не більше одного дня, і коштують недорого, тому не вдарять ні за вашим часом, ні по гаманцю. Зазвичай екскурсійна програма включає в себе:

  • екскурсії по території комплексу з екскурсоводом;
  • самостійні прогулянки;
  • фотосесії;
  • обіди в трапезній.

Замок Радомисль – не просто стародавнє середньовічне будівля. Це справжній куточок мистецтва, в якому можна ознайомитися з ремеслом наших предків і подивитися колекцію ікон ручної роботи. Автори більшості невідомі, і багато експонатів були куплені за смішною ціною. Їх усього п’ять тисяч, і вони розшукувалися меценатами на всій території нашої країни. Це не просто звичні образи, адже вони не схожі на ті, які всі ми звикли бачити. А послухати захоплюючі романси і ноктюрни можна, відвідавши зал камерної музики.

Голос Сокальщини на GoogleNews