Цікаво знати

Еквадорський та чилійський кокаїн, Димедрол в «особливо великих» та тонни прекурсорів … Підсумки І півріччя на кордоні

Співробітники Держприкордонслужби за 6 місяців 2020 року виявили близько 182 кг наркотичних засобів, більше 13 тисяч психотропних речовин та майже 4 тонни прекурсорів.

Співробітники Держприкордонслужби за 6 місяців 2020 року виявили близько 182 кг наркотичних засобів, більше 13 тисяч психотропних речовин та майже 4 тонни прекурсорів.

Результати протидії міжнародному наркотрафіку у півріччі за більшістю показників значно вищі, ніж за аналогічний період 2019 року.

Окремо варто зазначити, що чимала кількість затримань, у тому числі в тісній взаємодії з іншими правоохоронними органами, відбулася завдяки чіткій роботі оперативних підрозділів ДПСУ, а також за їх інформацією.

Серед найгучніших затримань варто виокремити виявлення понад 53 кг кокаїну, вартість якого на чорному ринку становить більш як 200 мільйонів гривень. Прикордонники викрили його у морському порту «Південний» в контейнері з бананами, що прибув з Еквадору. Також на Одещині, в рамках програми з контролю за контейнерними перевезеннями, прикордонники виявили понад 30 кілограмів кокаїну, що прибув з Чилі. Тоді наркодилери хотіли налагодити канал, яким переправити до нашої країни та в країни ЄС понад півтонни кокаїну.

Крім того, у травні, після затримання контрабандиста з 15 кг пігулок, правоохоронці припинили діяльність злочинного угрупування, яке незаконно переміщувало «Димедрол» через придністровський сегмент кордону з Молдовою та реалізовувало препарат в Україні.

Непоодинокі випадки коли українські прикордонники виявляють наркотики рослинного походження. Найбільше таких затримань відбулося на Півдні України. До прикладу, на Херсонщині виявили оранжерею, де в поживних речовинах без ґрунту вирощували коноплі та виготовляли з них наркотик. У злочинців вилучили товару на 1,3 млн. грн. за цінами «чорного ринку».

Еквадорський та чилійський кокаїн, Димедрол в «особливо великих» та тонни прекурсорів … Підсумки І півріччя на кордоніЕквадорський та чилійський кокаїн, Димедрол в «особливо великих» та тонни прекурсорів … Підсумки І півріччя на кордоніЕквадорський та чилійський кокаїн, Димедрол в «особливо великих» та тонни прекурсорів … Підсумки І півріччя на кордоніЕквадорський та чилійський кокаїн, Димедрол в «особливо великих» та тонни прекурсорів … Підсумки І півріччя на кордоні

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.