Головна / Цікаво знати / Ще раз про новий проект адміністративно-територіального устрою

Ще раз про новий проект адміністративно-територіального устрою

Не розумію, навіщо у Львівській області центр новоутвореного району робити у Червонограді? Червоноград ніколи не був районним чи повітовим центром у складі України, СРСР, Польщі чи Австро-Угорщини. Це місто склалось із приїжджих без свого історичного кореня. Та й сам статус міста Червоноград отримав тільки у 1951 році!

Чого не скажеш про Сокаль, місто над Бугом, з кількастолітньою історією і багатими культурними традиціями. В Сокалі є достатня кількість шкіл і лікувальних закладів, уся необхідна управлінська інфраструктура районного рівня.

У цьому зв'язку нічого не маю проти статусу таких відносно великих міст області як Дрогобича, Стрия чи Самбора, але це існуючі районні центри.

Так, Червоноград за населенням майже утричі більший за Сокаль. Але ніщо не перешкоджає столицею Каліфорнії (у США) бути невеличкому Сакраменто, а не містам-мільйонникам Лос Анджелесу чи Сан Франциско. Тому більша кілька жителів це для мене не аргумент. Тепер мені цікаво: хто взяв на себе відповідальність відправити Сокаль слідом за древнім містом Белзом на задвірки? Кому в голову прийшла така «геніальна думка»?!

Андрій МАГЕРА, заступник голови Центральної виборчої комісії, уродженець Сокаля.

Від редакції. Роздуми А. Магера надрукував на своїй сторінці у Фейсбуці. Як колишній житель Сокаля, він вболіває за свій край. А якої думки ви, шановні читачі? Запрошуємо вас до розмови.


Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nine − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!