Головна / Цікаво знати / Фасадні штукатурки з Італії

Фасадні штукатурки з Італії

Фасадна штукатурка, з розвитком технологій виробництва, виконує не тільки декоративну і естетичну функцію, але і можуть служити захистом фасаду від зовнішніх впливів. На даний момент, ринок пропонує багато виробників подібних матеріалів на будь-який смак і бюджет.

З огляду на те, що фасадні штукатурки – це своєрідне обличчя будівлі, вимоги до них дуже високі:

  • адекватний зовнішній ефект після нанесення;
  • стійкість до перепадів температур і вологи;
  • стійкість до забруднень і можливість легкого очищення бруду;
  • довговічність;

Всі перераховані вище вимоги актуальні, як для комерційної, так і житлової нерухомості, а в разі, коли для власника або замовника важливий і зовнішній ефект матеріалу – вибір виробника вельми відповідальний етап для майбутньої обробки.

У таких випадках дуже важливо вибрати надійного виробника, перевіреного часом і репутацією.

Італійські бренди Novacolor і Giorgio Graesan, зарекомендували себе як виробники преміум декоративних матеріалів, які застосовуються в інтер’єрі і фасаді для топових об’єктів і будівель.

Висока репутація цих брендів на світовому ринку – найкраща рекомендація для клієнтів, дизайнерів і архітекторів. Декори, виконані їх фасадними штукатурками, прикрашають котеджі, офіси, кафе, ресторани, театри та інші громадські об’єкти.

Кожен з матеріалів, вироблених Novacolor і Giorgio Graesan, має низку особливих властивостей і характеристик, що дозволяє підібрати необхідну штукатурку під різні завдання і вимоги.

Багато матеріалів мають багату кольорову гаму, а при наявності фантазії, вправності, дотримання техніки і технології нанесення – отримати різноманітні декори на фасаді: камінь, мармур, травертин, бетони і фактури.

Поєднуючи і комбінуючи декоративні матеріали Новаколор, можна отримати різноманітні металізовані переливи на фасаді, ефекти іржі і корозії металу, міді та латуні.

Для довговічності декоративного ефекту на стінах важливо правильно підготувати поверхню фасаду переду нанесенням декоративної штукатурки, а з нанесення фінішних шарів штукатурки – розкрити захисним покриттям.

При дотриманні технології нанесення матеріалу, фасадна штукатурка буде зберігати свої властивості роками, радуючи своїми візуальними ефектами і міцністю.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × 4 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!