Головна / Цікаво знати / Фітодизайн вашого офісу

Фітодизайн вашого офісу

Офіс компанії складно уявити без робочих місць, комп’ютерів, залу для переговорів і рослин. Але тільки фітодизайн дозволить перетворити нудне простір в незабутнє приміщення для продуктивної ділової активності.

фітодизайн офісів

Родзинкою офісу може стати фітодизайн, в якому поєднується строгість і вишуканість, створена завдяки зеленим рослинам. За допомогою грамотної розстановки квітів, реально поміняти вигляд будь-якого приміщення, надати йому сприятливий, доглянутий вигляд.

Переваги фітодизайну:

Допоможе створити приємне враження про компанію

Сприяє позитивному настрою співробітників і керівників фірми

Наповнює повітря киснем

Як озеленити офісне приміщення правильно?

Фахівці http://newdesign.com.ua/ при організації фітодизайну радять використовувати спеціальні квіткові туби, горщики з автополивом, ретельно підходити до вибору квітів, віддаючи перевагу більш витривалі сорти. При озелененні офісу важливо врахувати особливості інтер’єру, освітлення та мікроклімату, функціональне призначення зон, особисті смаки співробітників.

Важливими є такі фактори, як показники вологості, температурний режим приміщення, наявність або відсутність протягів. Навіть те, як розташовані меблі і техніка, впливає на те, чи буде фітодизайн довговічним. Облік всіх цих показників дозволить створити гармонійний вигляд офісу, в якому кожна рослина буде займати своє місце.

Вибір офісних рослин: основні правила

Інтер’єр буде добре виглядати, якщо ви відмовитеся від масивних горщиків і вазонів, перевантажують простір. Фітодизайн не повинен перешкоджати пересуванню клієнтів і працівників.

При виборі рослин, важливо продумати їх розміщення:

У робочих кабінетах вазони можна розташувати на будь-яких придатних для цього поверхнях: столі, підлозі, полиці. Підійдуть невеликі квіти невибагливих, посухостійких сортів: наприклад, сукуленти. Необхідно, щоб фітоелементи не відволікали від робочого процесу, не затуляли екран комп’ютера;

Оформляючи затемнення куточки, поставте драцену, диффенбахію, юку – витривалих мешканців, невибагливих до догляду і не потребують частих поливах;

Зона відпочинку – місце для квітів, на яких не відображаються температурні перепади, сухе повітря, протяги: плюща, сукулентів, аспідістра, аглаонем;

Розлогі елегантні пальми підійдуть для конференц-залів. Їх можна поставити в яскраві і незвичайні квіткові горщики.

У кабінеті директора добре виглядатимуть добре поєднуються один з одним великі і маленькі рослини (можна кілька).

Справжньою окрасою офісу може стати зимовий сад: креативне простір для відпочинку, ділових переговорів і дружнього спілкування.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!