Цікаво знати

Футбольна екіпіровка і її види

У кожного шанувальника футболу є свої причини його любити. Він несе місію оживляти наші, часом, давно забуті емоції та привносити в рутинне протікання життя трохи адреналіну. Це захоплююча гра, яка, здається, є окремим світом. І ті, хто хочуть бути його невід’ємною частиною, повинні зануритися в нього з головою.

Істинний фанат футболу знайомий з його історією і може легко відповісти на будь-яке питання. Ніхто не зобов’язує знати факти з подобається виду спорту. Але це відбувається автоматично не тільки через необхідність розбиратися в нюансах гри, але і чисто на рівні інтересу. Адже коли ти дійсно має якесь захоплення, хочеш знати про це більше. Тому якщо запитати шанувальника футболу про особливості екіпіровки кожного з присутніх на поле під час гри, відповідь не змусити себе довго чекати.

Наставник іспанської збірної Луїс Арагонес одного разу сказав: «Якщо ти футбольний тренер, то повинен ходити на матчі в спортивному костюмі». Важливість цих слів у тому, щоб зрозуміти – одяг цінна не тільки як елемент комфортної гри або позначення учасника тієї чи іншої команди. Форма потрібна для того, щоб сприяти ще більшому контакту футболіста і фаната, так само як і тренера з підопічними. Тобто демонструвати підтримку. Адже ви напевно помічали, що під час матчу трибуни повні фанатів в футболках, які афішують за кого вони прийшли вболівати.

Забарвлення форми клубу визначалася при історичні події, які впливали на його формування. Футболка – важливий елемент екіпіровки. На її спині розміщується персональний номер гравця. Таким чином футболіста ідентифікують. На сьогоднішній момент, кожен з них підбирає сподобалася собі номер від 1 до 99. Але раніше стояли обмеження і нумерувати учасників від 1 до 11. Крім верхньої частини одягу, його наносять ще й на передню частину шорт. Також прогрес футбольного нанесення досяг того, що в добавок до цифри почали писати ще і прізвище.

Обов’язкова екіпірування спортсмена передбачає наявність футболки, шортів, гетр і бутс. Гравцеві краще залишати за межами футбольного поля сережки, годинник, кільця і ​​браслети. Вони можуть нашкодити власнику або ж супернику під час баталій за володіння м’ячем. Також з середини 2000 року внесений заборона на демонстративну пропаганду будь-яких гасел або реклами політичного, релігійного чи соціального характеру. У разі порушення правил гравець буде видалений до моменту, коли не приведе себе в порядок.

Форма воротаря кольором відрізняється від розмальовки інших гравців. Також його виділяє риса – наявність рукавичок, які потрібні для захисту рук від сильного удару м’яча. Аналогічно голкіперу, суддя має «свою» одяг. Вона володіє кардинально іншим кольором, що відрізняється від учасників обох команд і їх воротарів.

На сьогоднішній день обзавестися будь-яким видом екіпіровки кожного з цих представників футбольного світу досить легко. Адже на їх виробництві сьогодні побудований бізнес багатьох світових гігантів. Вони пропонують аналогічні, як у улюбленого кумира, футболки та шорти. Але ті, хто хоче виділитися і носити футболку і шорти з власним прізвищем або символічним номером, можуть з легкістю зробити свій макет. Футбольна форма на замовлення робиться в перебігу декількох днів і по закінченню цього часу, ви зможете насолоджуватися комплектом власного проектування.

Незаперечним є той факт, що форма буде актуальна до того часу, поки буде попит на гру в футбол. Але вона назавжди залишиться символом безсмертя пам’яті про значимі події, які вона перенесла разом зі своїм власником. Саме тому потрібно знати факти з історії її формування та значення для світу футболу.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.