Цікаво знати

Де краще купувати захисні ролети в Одесі?

Де краще купувати захисні ролети в Одесі? Думка експертів "Алюм Сервіс"

Вибір захисних ролет, у тому числі в Одесі, повинен базуватися на чіткому уявленні споживача про їх властивості та можливості відповісти на очікування, пов'язані з майбутньою експлуатацією ролетних систем.

Алюмінієві ролети.

Спеціальні вертикальні напрямні, влаштовані по краях отвору вікна чи двері, служать для руху площині, утвореної ламелями, при відкритті або закритті отвору.

При виготовленні ламелей застосовуються різні види профілю (алюмінієвого). Профіль екструдерного виробництва, що володіє підвищеною взломстойкостью, і профіль наповнений піною, з підвищеними шумоїзоляционнимі і тепло сберегающими властивостями. Ролети, виконані на основі екструдованого профілю забезпечать надійний захист дверей і вікон споруд комерційної нерухомості, житлового сектора і промислового будівництва. Їх частіше застосовують на нижніх поверхах будівель. Ролети з пенонаполненного профілю за своїми якостями частіше виявляються затребуваними на більш високих поверхах.

Сталеві ролети

Представляють полотно, набрана із стальних ламелей, отриманих шляхом обробки методом роликової прокатки сталевого профілю на спеціалізованому обладнанні. Ширина ламелей знаходиться в рамках від 5 до 10 см. Ламелі покриваються порошковим напиленням для додання високих антикорозійних і експлуатаційних якостей. Розміри сталевих жалюзі, завдяки високим механічним показникам ламелей, можуть досягати значних розмірів, до 8м по висоті і 13,8м по ширині.

Наведена інформація має на меті зорієнтувати споживача на вірний вибір необхідного виду продукції і за вигідними цінами купити ролети в Одесі.

Важливо відзначити, що в оформленні комерційної нерухомості, торгових мереж, розважальних центрів використовуються перфоровані ролетні системи. Їх відмітною властивістю є можливість забезпечення огляду вітрини зовні при опущеному полотні рольставні. Крім того, вони застосовуються як декоративно-інтер'єрних перегородок (складських, вторинних, офісних). Полотно зазначених ролет може виконуватися комбінованим на основі різних профілів і допускати безліч художньо-дизайнерських рішень.

З урахуванням кліматичних особливостей одеського регіону слід відзначити ще одну властивість ролет. Вони позиціонуються як одна з найбільш надійних протівоветрових захистів. Але з урахуванням того, що показник сили вітру в різних регіонах відрізняється, може виникнути ситуація, при якій вибір споживача не забезпечить достатню протидію вітровому впливу і потенційно можлива поява яких-небудь дефектів на полотні ролети. У разі невідповідності характеристик ролети категорії вітрового району вона не зможе виконати надійну охорону будівлі.

Як розраховується сила вітру конкретно в одеському вітровому районі, на який рівень вітрового навантаження треба підбирати ролокасети, які підводні камені у виборі, монтажі та експлуатації ролет? На ці та інші питання покупець завжди отримає кваліфіковану відповідь від консультантів і експертів у компанії "Алюм-Сервіс".

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.