Головна / Цікаво знати / Генерал Литвин побував у прикордонників

Генерал Литвин побував у прикордонників

5 вересня на Львівщині з робочим візитом побував голова Державної прикордонної служби України, генерал Микола Литвин. Зокрема, він відвідав Львівський прикордонний загін, кінологічний навчальний центр ДПС України в місті Великі Мости. М. Литвин ознайомився з інфраструктурою центру та обговорив перспективи його розвитку з головою Сокальської райдержадміністрації Наталією Карташовою, Великомостівським міським головою Ярославом Ройком та начальником кінологічного навчального центру, полковником Валерієм Мошорою.

Микола Литвин дав позитивну оцінку діяльності військовослужбовців, відзначив їх професіоналізм. Зокрема, зазначив, що у нього нема серйозних зауважень до керівництва і особового складу. І це його радує. Люди, дійсно, в не простих умовах виконують свої функції. Однак є чимало навчальних закладів такого профілю, які набагато попереду в соціальній інфраструктурі та по її облаштуванню. Тож потрібно ще чимало працювати, щоб кінологічний центр набув сучасного вигляду. Зробити це буде нелегко, бо територія велика, є багато житлових, побутових та інших приміщень. На їх ремонт потрібні кошти, яких не завжди достатньо. Генерал пообіцяв сприяти у подальшому розвитку Великомостівського кінологічного навчального центру, який призначений для багатопрофільної підготовки кінологів зі службовими собаками для потреб Державної прикордонної служби України. За 68 років існування тут підготували понад 240 тисяч військовослужбовців.

Микола Литвин подякував керівництву району та міста за підтримку Державної прикордонної служби, адже й досі лозунг "Прикордонники і наше суспільство – єдине ціле" є дієвим. Вони роблять єдину справу для нашої держави.

Любов ПУЗИЧ.

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × three =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!