Головна / Цікаво знати / Голодуваненя заради здоров’я

Голодуваненя заради здоров’я

Відомо, що  наша держава займає в Європі ганебне місце по смертності, тривалості життя, народженні хворих дітей, темпах розповсюдження туберкульозу, СНІДу, алкоголізму, наркоманії та інших згубних явищ цивілізації.

Статистика свідчить, що більше 70 відсотків дітей шкільного віку – хворі! Йде духовна і фізична руйнація сіл – основи наших віковічних традицій. Сотні сіл вимирають, щезають із карти держави, в багатьох з них доживають віку останні старі люди, забуті Богом і нашою владою.

Вже з’явились дитячий діабет, виразка шлунка, як то кажуть, приїхали – далі нікуди.

У засобах масової інформації рекламують культ обжерливості і чревоугодництва, прямо “гвалтують” рекламою “чудодійних” ліків від усіх недуг. Отруєння кулінарною гидотою, якою завалені усі крамниці і яку активно рекламують ЗМІ, стає актуальним, особливо це згубно діє на молоде покоління. Шкодить нашому здоров’ю і брудне довкілля. Внаслідок цього засмічений і хворий організм людини, особливо молодої, нудить життям і шукає “насолоди” в алкоголі, переїданні, наркотиках й інших згубних звичках. Їх заборона, як ми знаємо ще від Єви, тільки підсилює інтерес до них!

Наша медицина, на яку держава виділяє кошти, безсила подолати, або хоч спинити ці згубні процеси і з кожним роком ситуація погіршується!

Міністерство охорони здоров’я повинно охороняти наше здоров’я, а не  тільки  лікувати – часто вже запізно й неефективно! Невже незрозуміло, що запобігти хворобі легше, ніж потім її вилікувати. Це обійдеться державі і людям дешевше, простіше і з гарантією щасливого здорового довголіття.

Безперечно, потрібні хірург, стоматолог і т. д., і більшість наших лікарів – це лікарі, як кажуть, від Бога, але їх придушила спотворена, відірвана від законів природи і елементарного здорового глузду, комерційна система лікування, яку рекламують у ЗМІ. В той же час розвантажувально-дієтичну терапію (РДТ) на всіх рівнях блокують цинічно обманюють як шкідливу, небезпечно і т. д.

Справа дійшла до фізичної розправи над лікарями РТД. Наприклад, у м. Києві позвірячому вбили лікаря РДТ Омельченка. Коли в лікарні вмирає людина – це нормально, але коли при лікуванні РДТ, то це – “кримінал”. Але, як правило, починають лікування голодом ті люди, які пройшли вже опромінення, операції, хіміотерапію і доведені “до ручки”, та ще й часто порушили режим лікування РДТ. Пробували організовувати РДТ у санаторіях “Ровесник” та “Шахтар”. В них ідеальні умови для цього: пустуючі приміщення, ліс, свіже повітря для прогулянок і т. д. Але розвішені у Червонограді оголошення негайно зірвали і на цьому все скінчилось. До речі, в Росії РДТ широко рекламують у прямих ефірах, виступають провідні вчені РДТ, наприклад, Геннадій Малахов, книги якого “Голодування”. “Очищення організму і правильна дієта”  та ін. є у нас в продажу.

Із тисячолітньої практики, після численних експериментів і детального клінічного вивчення, стало абсолютно зрозуміло: лікування голодуванням (суворий піст лише на воді) – це унікальний терапевтичний метод. Він сприяє радикальному очищенню організму, а все, що очищає – оздоровлює! По швидкості і ефективності позбавлення від різних недуг метод не має собі рівних, особливо, коли набирається цілий “букет” хвороб, коли лікування медикаментами одної недуги ускладнює іншу, або коли пацієнт не переносить ліки, або просто не має грошей на них.

Про духовне і фізичне оздоровлення суворим постом (голодом) описується у Біблії і в інших релігійних книжках. 40 днів голодували Ісус, Мойсей, апостоли, багатоденне голодування приписували хворим стродавні лікарі Гіппократ, Авіценна ще до н. е. Піфагор – грецький історик і математик, засновник знаменитої школи філософії, систематично голодував по 40 днів (наприклад, перед здачею екзаменів в Александрійському університеті), справедливо вважаючи, що це посилює розумові здібності і творчість. Строгого 40-денного посту (лише на воді) він вимагав і від своїх учнів і послідовників, а також усі вони дотримувались вегетаріанської дієти. Із свідчень біографа великого мудреця, він споживав мед, хліб, не пив вина, головною його їжею були варені і сирі овочі. Відмовившись у 19річному віці від м’ясної їжі, вчений прожив довге життя, зберіг ясність мислення, чистоту духовних помислів і  устремлінь.

Чи це не добрий приклад для нашої вищої влади, яка, м’яко кажучи, казиться від  жиру?

До речі, ще у 1982 році я вилікувався від “букету” хвороб, серед яких була й “невиліковна” підшлункова. Голодував 30, 36 днів. Намагаючись дотримуватись системи РДТ П. Брегга, забув про ліки та хвороби. Мені вже 82 роки. Працював агрономом, отруївся отрутохімікатами, з якими працював. Дякувати Богу, добрі люди дали прочитати книгу Ю. С. Ніколаєва “Голодуваненя заради здоров’я”, що й врятувало мене. Тепер мій обов’язок перед власним сумлінням і Богом безкорисно допомогти іншим. Тому звертаюсь до влади, якій громада довірилась, з надією і вірою про позитивне рішення піднятої мною проблеми. А проблема актуальна і дуже важлива, вимагає серйозної уваги і негайного реагування у відповідних державних структурах.

Щоб довести правду вищесказаного, готовий зустрітись із противниками лікування РДТ у присутності керівників району в прямому ефірі, на громадських зібраннях і т. д. та спростувати безпідставні вигадки про шкідливість РДТ. Професійно і переконливо описана РДТ у книзі Ю. С. Ніколаєва “Голодание ради здоровья” (Москва. “Сов. Россия”. 1988)

Володимир ЗАРЕМБА, член Національної спілки різьбярів, житель с. Велике.

       

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!