Головна / Цікаво знати / Голова Сокальської районної ради взяв участь в конференції “Співпраця заради розвитку”

Голова Сокальської районної ради взяв участь в конференції “Співпраця заради розвитку”

На Сколівщині завершилась дводенна конференція «Співпраця заради розвитку». Захід проводився 9-10 грудня в межах відзначення Дня місцевого самоврядування, за ініціативи Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна», Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини», Львівської обласної ради. В роботі взяли участь представники міністерств, профільних комітетів Верховної Ради України, органів місцевого самоврядування, експерти, закордонні партнери. Сокальщину представляв голова Сокальської районної ради Микола Пасько.

В ході конференції відбулась презентація програми «Змінимо країну разом» та підписано Меморандум про співпрацю для реалізації ініціативи «Карпатське коло».

У межах панельних дискусій учасники порушили питання міжрегіональної співпраці, інструментів фінансування транскордонного співробітництва і місцевого розвитку карпатських громад, безпеки громад.

Також в ході конференції були підписані угоди про співпрацю, оголошено конкурс у рамках Програми підтримки співробітництва територіальних громад у Львівській області.

Продовженням заходу стали транскордонні навчання пожежно-рятувальних підрозділів у межах проєкту  «Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні» Програми транскордонного співробітництва “Польща – Білорусь – Україна 2014-2020”.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

6 + six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!