Головна / Цікаво знати / Голуби миру

Голуби миру

У Великомостівському кінологічному навчальному центрі військовослужбовці провели акцію на знак підтримки прикордонників, які проходять службу в Автономній Республіці Крим і залишаються вірними Військовій присязі українському народові.

Під час привітання жіночого колективу з святом весни, начальник центру, полковник Валерій Мошора зазначив, що 8 березня – це свято захисту прав жінок та миру, бо саме жінки дійсно розуміють значення слова "мир". Всі жінки-прикордонники та інші жінки, які працюють у кінологічному навчальному центрі, активно долучились до акції та на звороті листівок із зображенням "Голубів Миру" висловлювали свої побажання щодо сьогоднішньої ситуації в країні. Зокрема, вони писали: "Ми за мир. Ми з українським народом", "Матері Росії! Заберіть своїх дітей з України, бо ви ж такі самі матері, як і ми", "Охоронцям кордону: сили духу, мужності, мирно без зброї здолати агресора", "Україна єдина" та інше.

Будемо сподіватися, що глибокі та щирі слова жінок вплинуть на позитивне вирішення конфлікту, і в Україні знову запанують мир та спокій!

Лілія ЦЕРКУНИК.
м. Великі Мости. 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nine − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!