Головна / Цікаво знати / Грудне молоко – найкраща їжа для немовлят

Грудне молоко – найкраща їжа для немовлят

З 1 по 7 серпня в Україні проводиться тиждень підтримки грудного вигодовування. Цьогоріч він присвячений підтримці всіх жінок, що працюють і поєднують свою працю з вихованням дітей та грудним вигодовуванням.

Для забезпечення найкращого росту, розвитку та здоров'я малюків протягом перших шести місяців життя. Їх потрібно годувати виключно грудним молоком, тобто з раціону дитини мають бути виключені всі види їжі та напоїв, навіть води, окрім грудного молока.

Після 6 місяців рекомендується продовжити тривалість грудного вигодовування на фоні прикорму навіть до 2,5 років.

Виключно грудне вигодовування є для матерів природним способом запобігання вагітності (98%) протягом перших 6 місяців. Воно допомагає жінкам швидше позбавитись надлишкової ваги, зменшує вірогідність розвитку раку молочної залози та ячників, остеопорозу і коронарної хвороби серця.

Українське законодавство підтримує жінкуматір. В ст. 183 Кодексу законів про працю України, наголошується: "Жінкам, що мають дітей віком до півтора року, надаються, крім загальної перерви для відпочинку і харчування, додаткові перерви для годування дитини… Перерви для годування дитини включаються в робочий час і оплачуються за середнім заробітком".

Марта ТОТ, лікар-неонатолог пологового відділу Сокальської ЦРЛ.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!