Головна / Цікаво знати / Генпрокурор розповів про досягнення в слідстві по ОЗУ Януковича

Генпрокурор розповів про досягнення в слідстві по ОЗУ Януковича

Генпрокурор України Юрій Луценко в соціальних мережах розповів про те, що за рік вдалося досягти чималих результатів у справі за ОПГ екс-президента Януковича. Вдалося значно просунутися в розслідуванні, покарати винних, просунути судовий процес. Однак, незважаючи на це, він додав, що процес затягується через малу кількість суддів. Підозрюваних дуже багато, на допит кожного з них йде велика кількість часу.

Слідство у ОПГ Януковича

Розслідування по діяльності організованого злочинного угруповання Януковича активно триває. У соціальній мережі Генпрокурор розповів, що вдалося досягти значних результатів. Оголошено підозра 380 громадянам, 238 з них вже в суді. Вдалося винести 49 вироків. Співробітники правоохоронних органів продовжують шукати винних, слідство йде повним ходом.

Юрій Луценко також згадав про те, що процес розслідування міг би бути значно швидшим, якби не мала кількість суддів. Генпрокурор вважає, що якби співробітників було більше, в цій нелегкій справі вдалося б розібратися значно швидше. Занадто багато винних і підозрюваних, кожного потрібно допитати, перевірити наявність доказів.

Проте, цей рік став для Генпрокуратури вельми продуктивним. Багато винні вже покарані, хтось очікує судового розгляду. Чи вдасться з’ясувати ще щось у цій справі чи ні – покаже час. Співробітники правоохоронних органів не здаються, продовжують пошук винних.

Розповів Юрій Луценко і про те, що триває слідство про держзраді Януковича. У суді розглядаються різні версії цієї складної справи, наповненого таємницями і неймовірними фактами. Безсумнівно, для вирішення цього питання ще знадобиться чимало часу.

Дане повідомлення Генпрокурора викликало чимало обговорення в інтернеті. Громадяни сприйняли його дуже емоційно. Хтось вважає, що слідство просувається дуже швидко і продуктивно, а решта впевнені, що спіймати всіх винних не вдасться. Як би там не було, розслідування триває.

Населення впевнене, що винних у злочинах необхідно терміново покарати, але невідомо, чи вдасться довести вину всіх порушників. Генпрокуратура обіцяє розібратися в цій справі повністю, але чи вийде зробити це в реальності – залишається загадкою. Занадто багато підозрюваних і мало суддів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!