Цікаво знати

Голова Сокальської районної ради обговорив з батьками і педагогами школи №2 перспективу розвитку навчального закладу

Голова Сокальської районної ради обговорив з батьками і педагогами школи №2 перспективу розвитку навчального закладу

12 лютого голова Сокальської районної ради Микола Пасько, директор «Центру з обслуговування закладів освіти Сокальського району» Микола Мисак, начальник відділу освіти Сокальської райдержадміністрації Руслана Антонюк зустрілись із педагогічним колективом та батьківським комітетом Сокальської загальноосвітньої школи №2. Очільник району розповів що основна мета розмови – проаналізувати підсумки роботи в галузі освіти за останні два роки та намітити шляхи вирішення проблем, які стоять перед освітянами.

Голова Сокальської районної ради обговорив з батьками і педагогами школи №2 перспективу розвитку навчального закладуОновлення та модернізація школи є вимогою часу. Для отримання якісної освіти необхідно створити відповідні умови для школярів, щоб вони хотіли вчитися і їм було цікаво здобувати знання. Йдеться про сучасні класи, нове комп’ютерне обладнання, ремонт приміщень, належні умови для культурного і спортивного дозвілля дітей. Саме з такою метою на Сокальщині були кардинально змінені підходи до фінансування шкіл. «Сокальська районна рада, як засновник навчальних установ, вирішила надати освітнім закладам можливість самостійно приймати рішення, як розпоряджатись власними бюджетами. Завдяки прозорій системі управління фінансами, яку здійснює «Центр з обслуговування закладів освіти» ми отримали значну економію освітньої субвенції та коштів районного бюджету. Завдяки цьому за 2018-2019 роки ми суттєво оновили школи Сокальщини та навіть змогли виплатити премії педагогам і техпрацівникам», – наголосив Микола Пасько.

Голова райради також відзначив ініціативність шкільної громади, яка взяла участь в обласному конкурсі проєктів місцевого розвитку і стала переможцем. Завдяки коштам з обласного та районного бюджетів, спонсорам та фінансовому внеску громади, у 2019 році в навчальному закладі повністю замінені вікна.

У 2018 році Сокальська ЗШ №2 отримала загалом 511 тис. грн.. З них було придбано необхідне обладнання для класу Нової Української Школи, комп’ютерну техніку. Вже у 2019 році в розвиток Сокальської ЗШ №2 було вкладено 1 млн 205 тис. грн.. Відтак, був зроблений капітальний ремонт даху майстерні, придбані меблі, обладнання та інвентар, додаткові комплекти для класів НУШ.

Директор Сокальської загальноосвітньої школи №2 Любов Кравцова із гордістю продемонструвала, як змінився освітній простір у школі та наголосила, що вдалось вирішити багато проблем, які тягнулись роками: замінили меблі, оновили матеріальну базу майстерні та відремонтували покрівлю цього приміщення, придбали нові класні дошки, меблі, роздатковий матеріалі, обладнали кабінет інклюзивного навчання, встановили мультимедійній комплекси в кількох кабінетах.

Любов Кравцова подякувала керівництву Сокальської районної ради та “Центру з обслуговування закладів освіти” за підтримку і допомогу у вирішенні проблем навчальної установи.

Під час зустрічі йшлось і про  питання, які турбують батьків та вчителів. Це ремонт фасаду навчального закладу, відсутність у школи власного стадіону та спортзалу. В ході розмови  присутні також обговорили адміністративно-територіальну реформу, створення ОТГ на теренах району та їх спроможність утримувати навчальні установи.

Микола Пасько дав доручення керівнику “Центру з обслуговування закладів освіти” Миколі Мисаку підготувати кошторисну документацію для ремонту фасаду, а також вивчити питання щодо можливого облаштування додаткового спортивного залу в сусідній школі «Соколяни».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.