Цікаво знати

Готівка в борг від приватної особи – як отримати

Нерідко нам буває потрібна позика і правильним рішенням буде взяти гроші в борг у приватної особи під розписку.  Наскільки це реально в Україні – про це нижче у нашій статті.

Якщо рішення було прийнятим і гроші потрібні вам швидко, ви з легкістю їх получите. Ніхто не буде дивитися на вашу кредитну історію або біографію, не потрібно підтвердження офіційного працевлаштування. Вам допоможуть вирішити ваші фінансові проблеми, але на відміну від банку, дана позика буде вища.

Які ризики та переваги в кредиті від приватної особи?

Позичальник беручи гроші під розписку йде на певні ризики,та натомість отримує гроші.
Ризики які виникають у роботі з приватними особами:

  1. На сьогодні є велика кількість шахраїв, які можуть вас і обманути. Тому потрібно бути досить обережними з вибором фізичної особи, яка надаватиме вам гроші, та підходити до цього питання досить серйозно.
  2. Нам нададуть досить малі розміри і терміни наданих кредитів.
  3. Вартість кредиту може мати великий діапазон. На місяць він може коливатися від 2-3% до 9-10%.

Головними перевагами позики в приватної особи такі:

  1. На вашу заявку швидко відгукнуться, та прийнять рішення щодо самої позики.
  2. Вам не потрібно збирати різноманітні довідки, все що потрібно при отримання грошей здебільшого тільки мати з собою паспорт.
  3. Коли ви берете гроші в приватної особи в борг, це не буде впливати на вашу кредитну історію. Для людини яка надасть вам позику не є важливим ваша співпраця з банком.
  4. Умови договору мають велику варіативність. Вам буде набагато зручніше домовитися з фізичною особою або з фінансовою компанією. Ви можете обговорити кожен пункт вашого договору, домовитися про строк погашення боргу, процентну ставку, розробити індивідуальний графік погашення платежів.
  5. Позичальник може не хвилюватися, що випливе якась прихована комісія. У даному випадку використовується тільки процентна ставка, яка дозволяє знати скільки і коли потрібно оплатити борг.

Отримання грошей в борг від приватної особи є одним із популярних продуктів на фінансовому ринку.

Як правильно обирати кредит під розписку? Не підписуйте договір, в якому потрібно надати передоплату. Цим способом переважно користуються кредитори які переслідують вигоду, тобто є шахраями. Перед підписанням договору уважно читайте документ.

Ви з легкістю зможете дізнатись більше на нашому сайті та отримати гроші в борг у приватної особи.

65768532
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.