Цікаво знати

HR-курси по набору персоналу

LABA – не просто HR-курси по набору персоналу, а навчання досягненню глобальних цілей компанії

Кожна сучасна компанія, яка розвивається, розуміє, що зараз в світі на перше місце, за цінностями, виходять людські ресурси. Тому всі власники бізнесу хочуть залучити якомога кваліфіковані кадри. Для цього в компаніях працюють HR-фахівці. Однак, щоб стати високоякісних HR-фахівцем, потрібно не просто набирати персонал, а виходити за межі набагато далі і вникати в головну мету компанії. Щоб стати таким фахівцем потрібно пройти навчання та отримати відповідні знання. Найкраще це зробити в справжніх професіоналів своєї справи, такий як Поліна Романова. Це людина, яка проводить курси і є власником компанії LABA.

Що пропонує компанія LABA і чому тут можна навчитися?

Перш за все, LABA займається навчанням і підготовкою HR-фахівців високого рівня. Структура навчання побудована таким чином, щоб людина повністю осягнув роль цієї професії. Це не тільки підбір професійного персоналу, а й подальша робота з ним.

Викладач компанії LABA пояснює, що засновує свій курс на навчанні кадрів роботі з персоналом, мотивація їх і досягнення цілей компанії. Коли професійний HR-фахівець працює зі своїм персоналом, створює для них спеціальні проекти, Челендж, мотивує їх до зростання, робота компанії відразу показує позитивну динаміку до змін в кращу сторону.

Основними принципами курсів компанії LABA є:

  • Все навчання проводиться в одній програмі;
  • Підтримка і консультація протягом всього навчання;
  • Насичений курс з домашніми завданнями і тестами;
  • Після проходження навчання Ви отримаєте сертифікат, який цінується серед роботодавців;
  • Всі матеріали і презентації будуть доступні для Вас назавжди.

Яким же чином записатися на курс?

Якщо Ви хочете записатися на курс, необхідно зателефонувати за номером вказаний на сайті https://l-a-b-a.com/lecture/673-hr-biznes-partner. Місця на курсах обмежені, так як викладачі піклуються, щоб встигнути надати всю корисну інформацію всім і вести спілкування з кожним. Зателефонувавши, Ви зможете швидко дізнатися про місцях і ціни. Також докладніше розпитати про курс і розповісти про себе. Викладач оцінить інформацію про Вас, задасть кілька запитань, і підкаже, чи підходить Вам цей курс. Ніхто не буде брати з Вас гроші, якщо розуміє, що Вам не підходить дана спеціальність.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.