Цікаво знати

Худнемо на раз-два: Як правильно рахувати калорії

Наука знає навіть це!

Методи схуднення можна умовно розділити на дві категорії: ті, що спрямовані на скорочення споживаних калорій, і ті, які зменшують або виключають якісь поживні речовини і продукти. Якщо ви обираєте для себе метод скорочення (та обліку) калорій, у нас є для вас кілька порад.

Не переоцінюйте кількість «спортивних» калорій

Одна з головних помилок початківців,і з-за яких вага ніяк не хоче йти: «нагороджувати» себе після активного тренування калорійним або солодким ласощами. Дійсно, чим активніше ви тренуєтеся, тим більше можете собі дозволити — головним чином за рахунок того, що тренування активують метаболізм. Але більшість спортивних вправ спалюють не так багато калорій, як нам здається.

Не всі калорії рівні

Так, 70 калорій містить одне яблуко або одне печиво, але наслідки від цих продуктів будуть різні. Вибираючи, чим перекусити, оцінюйте не тільки калорійність, але і, так би мовити, зміст. Пам ” ятайте, що білок швидше насичує, а цукор або легкі вуглеводи, навпаки, невдовзі змусять вас знову пошукати, чим би перекусити.

Підрахунок калорій підходить не всім

Так, це не універсальний метод — для деяких підрахунок калорій може обернутися стресом, напругою і додатковими калоріями. Якщо ви відчуваєте, що облік і підрахунок з’єднання їденого підвищує вашу тривожність, краще спробуйте інші методи схуднення.

Додайте в раціон продукти-карнітини

Так, продуктів з нульовою калорійністю не існує, але деякі можуть стимулювати метаболізм і змусити спалювати калорії активніше. Червоний перець, куркума, а також деякі овочі й фрукти — не тільки смачно, але і допомагають додатково спалювати зайвій жир.

Не довіряйте трекерам активності

Крокоміри, фітнес-браслети та інші гаджети крім кількості пройдених кроків і часу, присвяченого спортивним вправам, показують, скільки калорій ви спалили. Але дослідження, опубліковане в журналі персоналізованої медицини показало, що більшість таких трекерів і додатків допускають серйозну похибку — від 27 до 93 відсотків.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.