Цікаво знати

Я хочу подякувати за пам’ять про мого сина, – матір загиблого бійця батальйону “Львів”

12 січня, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа та представник одного з львівських виробничих підприємств вручили подарунки і матеріальні допомоги матерям двох загиблих бійців батальйону «Львів», а також трьом пораненим поліцейським у зоні АТО.

«Дякую тим меценатам, котрі пам’ятають наших загиблих хлопців, які віддали своє життя за нашу державу, а також про тих, які захищали і зараз захищають рідну землю. Мені, як очільнику поліції Львівщини, приємно, що нашим пораненим працівникам допомагають і те, що пам’ятають про матерів бійців, котрі віддали життя за нас, за те, щоб ми могли спокійно жити і працювати. За це їм велика подяка», – зазначив Валерій Середа.

Подарунки та матеріальні допомоги вручили матерям загиблих бійців батальйону «Львів» Володимира Поповича та Ігоря Лехмінки, а також трьом поліцейським – Степану Василенко, Івану Яцейко та Володимиру Карвацькому, котрі отримали поранення під час виконання службових обов’язків у зоні АТО.

«Керівництво та співвласники підприємства добре пам’ятають про те, що в Україні триває АТО. Бачать, що гинуть наші громадяни і щоб якось зарадити їхнім родичам, шукають можливість їм допомогти. Це вже стало традицією кожного року ми беремо списки людей, котрі мають важкі поранення, а також загиблих у зоні АТО, родичі яких потребують допомоги, та знаходимо можливість виділити їм кошти, також допомагаємо нашою продукцією», – розповів представник підприємства Ігор Цікало.

«Я хочу подякувати за пам’ять про мого сина. Для мене це дуже важливо. Я горджуся, що в мене був такий син, що я виховала його героєм і бажаю всім хлопцям з його батальйону провернутись живими та здоровими додому і щоб скоріше ця війна закінчилася», – звернулась до присутніх пані Олександра Попович, матір загиблого бійця батальйону «Львів» Володимира Поповича.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.