Головна / Цікаво знати / Я хочу подякувати за пам’ять про мого сина, – матір загиблого бійця батальйону “Львів”

Я хочу подякувати за пам’ять про мого сина, – матір загиблого бійця батальйону “Львів”

12 січня, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа та представник одного з львівських виробничих підприємств вручили подарунки і матеріальні допомоги матерям двох загиблих бійців батальйону «Львів», а також трьом пораненим поліцейським у зоні АТО.

«Дякую тим меценатам, котрі пам’ятають наших загиблих хлопців, які віддали своє життя за нашу державу, а також про тих, які захищали і зараз захищають рідну землю. Мені, як очільнику поліції Львівщини, приємно, що нашим пораненим працівникам допомагають і те, що пам’ятають про матерів бійців, котрі віддали життя за нас, за те, щоб ми могли спокійно жити і працювати. За це їм велика подяка», – зазначив Валерій Середа.

Подарунки та матеріальні допомоги вручили матерям загиблих бійців батальйону «Львів» Володимира Поповича та Ігоря Лехмінки, а також трьом поліцейським – Степану Василенко, Івану Яцейко та Володимиру Карвацькому, котрі отримали поранення під час виконання службових обов’язків у зоні АТО.

«Керівництво та співвласники підприємства добре пам’ятають про те, що в Україні триває АТО. Бачать, що гинуть наші громадяни і щоб якось зарадити їхнім родичам, шукають можливість їм допомогти. Це вже стало традицією кожного року ми беремо списки людей, котрі мають важкі поранення, а також загиблих у зоні АТО, родичі яких потребують допомоги, та знаходимо можливість виділити їм кошти, також допомагаємо нашою продукцією», – розповів представник підприємства Ігор Цікало.

«Я хочу подякувати за пам’ять про мого сина. Для мене це дуже важливо. Я горджуся, що в мене був такий син, що я виховала його героєм і бажаю всім хлопцям з його батальйону провернутись живими та здоровими додому і щоб скоріше ця війна закінчилася», – звернулась до присутніх пані Олександра Попович, матір загиблого бійця батальйону «Львів» Володимира Поповича.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!