Цікаво знати

Як не пізніше 16 березня 2021 року подати заяву для переходу на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності через Електронний кабінет

Головне управління ДПС у Львівській області нагадує, що платники податків – фізичні особи-підприємці можуть подати заяву для переходу на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності (далі  ̶  Заява) не пізніше 16 березня 2021 року через Електронний кабінет.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС України (https://tax.gov.ua/).

Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

Заяву фізична особа-підприємець може подати через розділ «Ведення звітності» Електронного кабінету за формою F0102003 «Заява про право застосування спрощеної системи оподаткування».

До поданої Заяви додається розрахунок доходу за попередній календарний рік, який визначається з дотриманням вимог, встановлених главою 1 «Спрощена система оподаткування, обліку та звітності» розд. XIV Податкового кодексу України (далі ‒ ПКУ) (абзац третій п.п. 298.1.4 п. 298.1 ст. 298 ПКУ).

Форми Заяви та Розрахунку доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування (далі – Розрахунок), затверджені наказом Міністерства фінансів України від 16.07.2019 № 308.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.