Цікаво знати

Ігор Кондро взяв участь у відзначенні кращих платників податків-експортерів Львівщини

В рамках наради у Львівській обласній державній адміністрації, яка відбулася сьогодні під керівництвом її голови Олега Синютки на тему: «Підтримка суб’єктів підприємницької діяльності у здійсненні експортних операцій», керівник Головного управління ДФС у Львівській області Ігор Кондро нагородив 4 кращих платників податків-експортерів Львівщини. Також перший заступник начальника Львівської митниці ДФС Олександр Марченко вручив декілька відзнак Львівської митниці ДФС. Ряд платників податків отримали відзнаки ОДА.

Очільник фіскальної служби Львівщини Ігор Кондро подякував платникам податків-експортерам за їх внесок у розвиток економіки регіону, а також за належну оцінку роботи працівників цих підприємств та легальний характер їх діяльності. У працівників всіх нагороджених платників рівень зарплат в 2-2,5 раза вищий, ніж середня заробітна плата по області.

За 11 місяців 2018 року 902 підприємства Львівської області, що перебувають на обліку в Головному управлінні ДФС у області, здійснювали експорт продукції за межі митної території України.

За вказаний період експортовано товарів (робіт, послуг) на суму 16 357,5 млн. гривень, що на 4 734,7 млн. грн. або 40,7 відс. більше, ніж за аналогічний період 2017 року. У 2017 році 838 підприємств здійснювали експорт продукції на загальну суму 11 622,8 млн. гривень.

Продукція вітчизняних підприємств користується все більшим попитом на закордонних ринках, а це, в свою чергу, сприяє розвиткові вітчизняного виробництва, створенню нових робочих місць, збільшенню надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, тощо.

Серед найбільших підприємств-експортерів Львівщини (з числа тих, що перебувають на обліку в ГУ ДФС у області) відзначено:

1. ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО «ЕНДЖІ МЕТАЛ УКРАЇНА»;

2. ТОВ «КЛІНГСПОР»;

3. ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО «ХОЛГЕР КРІСТІАНСЕН ПРОДАКШН УКРАЇНА» КОМПАНІЇ «ХОЛГЕР КРІСТІАНСЕН А/С»;

4. ТОВ «ТЕХНОКАП УА».

Фотоматеріали по темі


/


585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.