Головна / Цікаво знати / Гра “Криївка” збирала кошти для військових

Гра “Криївка” збирала кошти для військових

В історичний день завершення протистояння між силовиками та протестувальниками, завершальний етап Революції гідності, в двадцяти містах по всій Україні відбувся благодійний вечір, на якому зібралась молодь, щоб пограти в настільну рольову гру "Криївка". Вона мала повстанський колорит, нагадувала про українські традиції та покликана інтелектуально розвивати молодь.

Гра "Криївка" є альтернативою всесвітньо відомої гри "Мафія", але адаптована під українського гравцяпатріота.

Таку ідею і ініціативи по містах організували пластуни. Пластуни станиці Сокаль спільно з представниками місцевого осередку Молодіжного націоналістичного конгресу також грали в цю гру та запрошували усіх бажаючих. Для того, щоб взяти участь в такій події, потрібно було принести з собою на зустріч благодійну пожертву на підтримку військових, які захищають нас на сході України від російських загарбників. Всього було зібрано 820 гривень, які перераховано воїнам АТО (420 грн.  у Фонд підтримки пластунів-військовиків, 400 грн.  на потреби 80-ї окремої аеромобільної бригади).

Організатори вдячні всім, хто приєднався до благодійної акції, а також магазину "ABC" (Андрій Бабух) за наданий папір та піцерії "Фігаро" (Ростислав Фігурко) за те, що вона на один вечір стала Криївкою.

Ірина ДЕМИДОНТ, представник МО "Пласт".

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × three =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!