Головна / Цікаво знати / Її врятував телевізор: ця дівчина важила 300 кг, але зуміла схуднути заради шоу

Її врятував телевізор: ця дівчина важила 300 кг, але зуміла схуднути заради шоу

У той час, коли весь світ стежить за героїчною боротьбою з вагою різних зірок, прості дівчата здобувають неймовірні перемоги над власною вагою. Найяскравіші історії потрапляють у ЗМІ, щоб мотивувати і підтримати всіх тих, хто худне. Про одну таку історію ми і поговоримо.

Знайомся, Ембер Рашді — колишня учасниця реаліті-шоу «Я важу 300 кг» і живий приклад того, що можна позбутися від 2/3 зайвої маси тіла, якщо ці обсяги дійсно заважають жити. А Ембер — заважали. По‑перше, Рашді, вагою майже 300 кг, майже не виходила з дому. Та що там «з дому»: дівчина, в прямому сенсі, ледве переставляла ноги і навіть не могла самостійно приймати душ, не кажучи вже про ті, щоб відвідувати офіс, зустрічатися з друзями або просто гуляти. Дівчина цілими днями сиділа (лежала) будинку, але зате за цей час встигала з’єднання їдати по 5 обідів на день.

По-друге (про це Ембер дізналася тільки коли прийшла на телепрограму), при такій вазі у свої 24 роки вона могла б і не дожити до 30 років! Тому діяти треба було рішуче, і перше «вхідна» випробування — скинути хоча б 10 кг, щоб стати учасницею реаліті — Рашді пройшла з легкістю. Ну, майже: лікарі погодилися взятися за дівчину після втрати 8 кілограмів з її боці. Отже, Ембер взяла 2 квитки на літак (при її габаритах не могло бути інакше) і відправилася в клініку.

Ее спас телевизор: эта девушка весила 300 кг, но сумела похудеть ради шоу

Так, дівчина почала свій шлях схуднення саме з операційного столу. Лікарі провели Ембер резекцію. До речі, чи знала ти, що героям програми відшкодовують лише один рік медичних витрат, а такі хірургічні процедури, як видалення зайвої шкіри, доводиться проходити за свій рахунок, так як вони вважаються косметичними? Героїня не готова до такого повороту подій і погодилася лягти під ніж. Операція по зменшенню розміру шлунка пройшла успішно, після чого можна було робити подальші кроки.

Ее спас телевизор: эта девушка весила 300 кг, но сумела похудеть ради шоу

В першу чергу дієтологи скорегували раціон Ембер. На те, щоб повністю перебудувати систему живлення і, головне, позбутися від харчової залежності, знадобився рік, за який дівчина придбала зовсім інші обриси. Ембер довелося:

  • Раз і назавжди забути про «джанк фуд» та солодощі з супермаркету
  • Повністю відмовитися від фастфуду
  • Перейти з газованих напоїв на воду
  • Полюбити овочі та фрукти
  • І, звичайно, скоротити кількість прийомів їжі та її обсяги

Ее спас телевизор: эта девушка весила 300 кг, но сумела похудеть ради шоу

На те, щоб виглядати так, як зараз — а зараз Ембер Рашді схожа на пінап-зірку, а не на повну жінку — героїня реаліті у сумі витратила близько двох років: за перший рік вона спалила майже 70 кілограмів, за другий — вже 100. Захоплені результатом лікарі навіть зробили для неї виняток і провели операцію з висіченню обвислій шкіри безкоштовно! У новому вигляді Ембер вдалося завершити освіту в коледжі, влаштуватися на повноцінну роботу і… розлучитися зі своїм бойфрендом, без якого вона не могла пересуватися по будинку. Втім, Рашді вже встигла заінтригувати своїх передплатників фотографією з кільцем на пальці, натякаючи на те, що завдяки схудненню вона стала жити в новому тілі — і новим життям.

Ее спас телевизор: эта девушка весила 300 кг, но сумела похудеть ради шоу

Фото: Instagram, Youtube

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four × 3 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!