Головна / Цікаво знати / Як зробити імплантацію зубів?

Як зробити імплантацію зубів?

Імплантація титанового кореня міцно увійшла в повсякденне стоматологічну практику і є одним з найбільш успішних методів протезування при дотриманні робочого протоколу і за умови правильного планування з урахуванням всіх протипоказань. Виходячи з цього, вартість такої стоматологічної послуги досить висока.

Багатьох пацієнтів цікавить питання: імплантація зубів дешево, наскільки це реально? Переваги це виду протезування, а також комфорт встановлених систем, не викликають сумнівів. Щоб реально відповісти на питання економних пацієнтів, потрібно розібратися в реальних цінах на цю операцію, в рекламній галасі, а також, в різних акціях, проведених стоматологічними клініками.

Відкидаємо цінову різницю, пов’язану з популярністю стоматологів, залишаємо реальну вартість самих імплантів. Вітчизняні, найдешевші, в Росії це приблизно 10 тисяч рублів. Далі, преміум клас, виготовляються брендовими фірмами, що стоять в основі розробки технології виготовлення вживлюваних гвинтів. Їх вартість понад 30 тисяч рублів. Найлегше і надійніше встановити системи середнього рівня, це приблизно, 20 тисяч рублів.

Звичайно, кожна стоматологічна клініка проводить свої рекламні акції, пропонуючи дешеве протезування на титановому корені. Вибираючи розрекламоване протезування, варто уважно прочитати, що входить до списку здешевлених послуг, як правило, на дорогі конструкції такі програми не поширюються. Бажаючи заощадити на протезуванні, не варто звертати в клініки столиці, так як там зарплати співробітників, оренда, заробітна плата обслуговуючого персоналу, все це поставлено на високий рівень, а значить і розцінки значно вище, ніж у провінції.

Чому ж, так мало людей звертається в клініки, де протезування проводять недорого? Це пов’язано з тим, що якісні імпланти не можуть коштувати дешево, послуги досвідченого стоматолога, хірурга, ортопеда, також повинні оплачуватися відповідно. А це основна складова вдалої операції і вдалого приживлення штучного кореня. Кожен знає, що лікувати побічні проблеми, створені недосвідченими докторами, вийде набагато дорожче. Проаналізувавши все вищесказане, кожен пацієнт може відповісти на запитання: чи варто економити на відновленні зубів, адже здорові зуби – це основа здоров’я всього організму. Тут варто задуматися, чи потрібні вам зекономлені копійки, або здоров’я важливіше?

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four + 7 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!