Цікаво знати

Інфрачервоні обігрівачі: переваги приладів

З настанням холодів кожний з нас спантеличується тим, який радіатор опалення додатково придбати в квартиру, заміський будинок, котедж. На жаль, центрального або пічного опалення не завжди вистачає, щоб створити комфортну атмосферу в оселі. При цьому хочеться, щоб прилад споживав якомога менше електричної енергії. Це дозволить мінімізувати матеріальні витрати при максимальному комфорті і теплі в кімнатах будинку.

Щоб отримати максимально довговічний, економічний прилад, варто відвідати інтернет-магазин і там купити інфрачервоний обігрівач, найбільш підходящою моделі. На онлайн вітрині представлені прилади з кріпленням:

  • покриттям,
  • стельових,
  • настінним.

Зверніть увагу, що всі представлені моделі – мобільні. У будь-який момент і їх можна демонтувати, перемістити на нове місце експлуатації, поміняти кут випромінювання. Це дуже зручно і практично.

Обігрівач інфрачервоний: особливості

У чому ж особливість інфрачервоних обігрівачів? Таке питання виникає практично у кожного покупця, який вирішив придбати новинку. Справа в тому, що прилади мають невидимі оку інфрачервоні промені, які до недавніх пір використовувалася тільки в медицині для лікування таких хвороб, наприклад, як радикуліт. Згодом новітні медичні технології перебазувалися в сферу побутових приладів. І на основі інфрачервоних променів стали випускатися радіатори опалення.

Особливості приладів тому, що вони прогрівають не саме повітря, а предмети, розташовані навколо:

  • стіни,
  • меблі,
  • підлоги,
  • стелі,
  • посуд,
  • багато іншого.

Це означає, що тепло, яке виникає в приміщенні – вторинне. При цьому не виникає відчуття затхлого повітря, задухи, неприємною атмосфери в кімнаті. У будинку також свіжо, комфортно, але при цьому тепло.

Ще одна особливість, завдяки якій потрібно купити обігрівач інфрачервоний – економічне споживання електроенергії. Прилад споживає мінімум «світла». Тому комунальні платежі в зимовий період не зростуть багаторазово. Деякі користувачі таких приладів повідомляють, що практично не помічають різниці при використанні приладу в зимовий період. Це дозволяє економити, при цьому насолоджуючись теплом і комфортом в будинку, в квартирі, в котеджі. Зверніть увагу, що такий обігрівач можна в осінньо-зимовий період використовувати навіть у відкритій альтанці.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.