Цікаво знати

Іноземець та четверо українців пропонували прикордонникам хабарі в євро, злотих та гривнях

Прикордонники щодня доводять, що державний кордон України не місце для корупції.

Учора в КПВВ «Новотроїцьке» громадянин України, прямуючи до  ТОТУ, за безперешкодний пропуск через лінію розмежування запропонував прикордонникам 5 000 гривень хабаря. За ознаками злочину, передбаченого ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» військовослужбовці Донецького загону направили повідомлення до Нацполіції.

Інший українець в пункті пропуску «Ягодин» теж пропонував прикордонникам хабар. 43-річний житель Рівненщини, повертаючись з Польщі, сподівався, що за 100 польських злотих йому не доведеться встановлювати додаток «Дій вдома» та перебувати на самоізоляції. Однак прикордонниця Луцького загону від хабаря відмовилася та доповіла про даний факт встановленим порядком.

А в пункті пропуску «Шегині» українець за безперешкодний виїзд з України без необхідних процедур контролю запропонував прикордонному наряду Львівського загону 500 грн неправомірної вигоди, від якої правоохоронці відмовились та повідомили співробітників Нацполіції.

В пункті пропуску «Лужанка» громадянин Румунії теж пропонував хабар прикордонникам Мукачівського загону. Щоб не перебувати на самоізоляції, прямуючи в Україну, іноземець запропонував охоронцям кордону 50 євро. Від неправомірної пропозиції охоронці кордону відмовились та по даному факту повідомили поліцейських.

На кордоні з Угорщиною в пункті пропуску «Тиса» водій за пропуск автомобіля з пасажирами на виїзд з України поза чергою пропонував правоохоронцям 20 євро. Разом з грошима українець намагався дати військовослужбовцю Чопського загону клаптик паперу з даними автомобіля. У діях хабародавця вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст.369 ККУ.

Прикордонники щодня доводять, що державний кордон України не місце для корупції та вкотре наголошують громадянам – не порушуйте чинного законодавства України та не намагайтеся втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень!

Іноземець та четверо українців пропонували прикордонникам хабарі в євро, злотих та гривняхІноземець та четверо українців пропонували прикордонникам хабарі в євро, злотих та гривняхІноземець та четверо українців пропонували прикордонникам хабарі в євро, злотих та гривнях

Голос Сокальщини на GoogleNews