Цікаво знати

Інтернет в приватному секторі: як підключити?

Цікаво, скільки сьогодні людей може спокійно жити без Інтернету і вести себе так, немов цього колосального інформаційного поля не існує? Ми користуємося Інтернетом за допомогою смартфона, планшета, ноутбука, стаціонарного комп’ютера.

Жителі багатоповерхових будинків в великих містах отримують безліч привілеїв: безкоштовне підключення, вигідні тарифи. На жаль, але жителям приватного сектора так не пощастило. Багатьом користувачам, особливо якщо вони живуть в невеликих провінційних містах, до сих пір доводиться користуватися телефонним кабелем.

Але технології активно розвиваються. Це сприяє тому, що оптоволоконні мережі стрімко розширюються. Можливо, у вашому приватному секторі є цей провайдер – it-tv.org/private_sector. Якщо так – вам дуже пощастило. А якщо ні – що ж, може, до вас добрався який-небудь інший постачальник.

Як підключити Інтернет в приватному секторі?

Є два варіанта:

  1. Якщо ви щасливчик – у вашому районі прокладено оптоволоконна мережа. Без роздумів шукайте контакти оператора і підключайте Інтернет за будь-які гроші. Таким чином ви отримаєте високу і стабільну швидкість.
  2. Якщо вам не пощастило – доведеться задовольнятися ADSL-підключенням, яке працює через телефонний кабель. Доведеться миритися з обмеженою швидкістю, особливо що виходить, постійними збоями і іншими недоліками.

Оптоволоконний Інтернет для приватного сектора – досить дороге задоволення. Провайдер простягає до вас кабель, встановлює в вашому домі спеціальний приймач. Тому доводиться платити.

Переваги оптичного волокна більш ніж очевидні:

  • максимальна швидкість (стандарт – 100 Мбіт / с, але бувають тарифи на 150 Мбіт / с і більше);
  • висока швидкість дозволяє використовувати потужний Wi-Fi-роутер і підключатися до Мережі всій своїй електронікою.

Як підключити Інтернет?

Перше, що потрібно зробити, – дізнатися, який провайдер працює в вашому районі. У більшості випадків доводиться вибирати максимум між трьома операторами. Щоб зробити правильний вибір, рекомендуємо розпитати у сусідів і дізнатися їхню думку. Важливо розуміти, що ви платите пристойні гроші за підключення, так що пробувати різні варіанти і міняти провайдера щомісяця – надто дороге задоволення.

Ви можете істотно заощадити, якщо об’єднаєтеся в маленький кооператив з одним-двома сусідським будинком. Що потрібно робити?

  • Вибираєте, в який будинок буде підключений Інтернет від провайдера. Якщо мова йде про трьох точках, намагайтеся вибирати таким чином, щоб точка підключення була посередині.
  • Щоб не страждати від обмеженої швидкості, вибирайте максимальний тарифний план. Якщо базовий коштує 100 грн на місяць, то максимальний обійдеться в 150 (середні ціни, можуть відрізнятися, в залежності від міста).
  • Скидає на підключення. Абонентом провайдера буде людина, в будинку якого буде встановлений оптичний медіаконвертер. До цього пристрою через виту пару підключається роутер.
  • Потім від свого ви протягуєте виту пару до сусідів, які підключать його до своїх роутера.
  • От і все. Залишається користуватися Інтернетом і по черзі платити за вказаною в договорі рахунку.

Gідключення ADSL

Щоб підключити Інтернет ADSL, вам потрібен власний стаціонарний телефон. Якщо такого у вас немає, спочатку доведеться провести телефонну лінію. Зверніться до найближчого представництва «Укртелекому», і там вам все розкажуть. Використовувати одне підключення ADSL на кілька будинків ми не радимо через обмежену швидкості.

Висновок простий: якщо поруч є оптоволоконна лінія – вибирайте її, навіть не замислюючись. В іншому випадку задовольняйтеся тим, що є. Швидкого і стабільного вам Інтернету!

64442316
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.