Цікаво знати

Інвалідність після інсульту – не вирок!

Наведу жахливі дані: як зазначила на прес-конференції головний позаштатний спеціаліст з питань неврології МОЗ України професор Тамара Міщенко, інсульти є основною причиною смертності та інвалідизації населення. “Минулого року у нашій країні сталися 111 615 нових випадків інсульту, третина цих випадків – у людей працездатного віку. 297 на сто тисяч населення”

Тобто щороку в Сокальському районі близько 300 чоловік стають інвалідами! А яке найбільше бажання людини після інсульту чи травми?

Я думаю ви всі погодитесь – не бути тягарем для родини, мати змогу самостійно себе обслуговувати. За кордоном ці дані набагато нижчі і знаєте чому? Тому що по всьому світу розвивається такий напрям як фізична терапія. Для тих хто не знає розповім: фізична терапія, ерготерапія (фізична реабілітація) це галузь медицини яка  покращує якість лікування, прискорює процес відновлення функцій органів та систем, повертає працездатність, допомагає хворому розвинути навички самообслуговування, у випадках інвалідності пристосуватися до максимально активного життя у нових умовах, що відбулися внаслідок хвороби чи травми, а також до більш повної інтеграції в усі сфери його діяльності. Поодинокі медичні центри пробують ввести фізичну реабілітацію у свої послуги…

Медичний центр «Здорова сім‘я» у м. Нововолинську вирішила цю проблему

Уже кілька місяців «Здорова сім‘я» займається реабілітацією  післяінсультних та посттравматичних хворих. Реабілітаційні програми складають індивідуально для кожного хворого з урахуванням загального стану, особливостей перебігу хвороби, вихідного рівня фізичного стану,особистості хворого,віку,статі. Є потужна база фізіотерапії :

* Електричні струми низької напруги (гальванізація, медикаментозний електрофорез, електростимуляція, діадинамотерапія, ампліпульсотерапія, електросон)

*Електричні струми високої напруги (дарсонвалізація).

*Електричні та магнітні поля (індуктотермія, УВЧ-терапія, магнітотерапія).

*Світлолікування (інфрачервоне)

*Лікування  холодом (кріотерапія)

*Лікування рухом (кінезіотерапія) – напрямок фізичної терапії, який передбачає виконання активних і пасивних рухів, певних вправ лікувальної гімнастики та роботи на тренажерах для досягнення конкретного терапевтичного результату.

А також одна з небагатьох клінік що застосовує * кінезіологічне тейпування – це метод швидкого та ефективного лікування,профілактики різноманітних м’язових і суглобових травм,болів без будь-якого медикаментозного втручання. Базується на особливій техніці накладання тейпів – спеціальних стрічок – на пошкоджену ділянку тіла. Звичайно,що найкращою рекламою є відгуки,але хвороба на відгуки не чекає. Якщо вам, вашим родичам чи знайомим потрібна наша допомога, телефонуйте +38(067)3847678. Ми зробимо все можливе і не можливе ,щоб вам допомогти.

Альона Гриценюк

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.