Цікаво знати

Щира подяка за благоустрій

Гарний настрій людей значною мірою залежить від того, яким вони бачать своє місто. Саме тому велике значення для нас, сокальчан, має благоустрій та озеленення наших вулиць, ошатність наших будинків та хороше покриття наших доріг.

Нещодавно коштом міського бюджету по вулиці Мишуги, яка є однією з центральних вулиць міста, було проведено капітальний ремонт дорожного покриття. Окрім того, зваживши на наші звернення до міської ради, стосовно незадовільного стану прибудинкової території та підтоплення дощовими водами будинку по вул. Мишуги, 4, депутатським корпусом Сокальської міської ради, було виділено кошти та викладено тротуари з бруківки. Сьогодні наша вулиця виглядає ошатною та доглянутою, а мешканці надзвичайно задоволені змінами, які з нею відбулися.

Кожен з нас розуміє, як непросто у теперішній важкий для країни час віднайти та викроїти із скромного бюджету міста кошти на ремонт доріг, вулиць, прибудинкових територій, дахів… І хоча все, що виконують наші працівники міської ради, комунальних підприємств, є їх безпосереднім професійним обов’язком, ніколи зайвими не бувають людські шана і вдячність. Адже частогусто їх праця залишається непоміченою і не сприймається мешканцями міста, як щось особливе.

Ми хочемо передати сердечну подяку міській владі, зокрема міському голові Богдану Зарічному та заступнику міського голови Олегу Олійнику за те, що у цей непростий для нашої країни час змогли знайти ресурси для благоустрою нашої вулиці, її впорядкування.

Переконані, що відповідальність кожного керівника перед громадою починається із чистоти міста, села, селища. Ви з честю виконуєте це важливе завдання.

Нехай і надалі порядок та лад панують у нашому місті, а людська вдячність додає наснаги і сили у Вашій відповідальній та нелегкій праці!

З повагою, мешканці вулиці Мишуги.        

 

Голос Сокальщини на GoogleNews