Головна / Цікаво знати / Використання фотокераміки для пам’ятників – що цікаво знати

Використання фотокераміки для пам’ятників – що цікаво знати

Фотокераміка для пам'ятників, завдяки новинкам в технологічних процесах, стала більш затребувана і доступна. Повнокольоровий друк і подальший термічний випал забезпечує високу стійкість до атмосферних впливів і навколишньому середовищу. Перепади високих і низьких температур, волога і ультрафіолетові промені впливають на фото не кращим чином. Якісно виконана з дотриманням всіх правил композиція на кераміці чи не втратить з часом свій первісний вигляд.

Багаторівневий випал при температурі 800-1000 градусів і завершальне покриття спеціальною глазур'ю або емаллю гарантовано вбереже виріб від вицвітання і механічних пошкоджень.

Якість і чіткість такого виробу безпосередньо залежать від оригіналу звичайної фотографії. Якщо вона стара і має дефекти, можна замовити додаткову послугу реставрації і ретуші. Досвідчені дизайнери-ретушери виконають додаткову обробку фотографій згідно вашим побажанням. Видалення тріщин і подряпин, корекція різкості і контрасту, відновлення насиченості кольору позитивним чином відобразяться на кінцевому результаті. Все це заздалегідь обумовлюється з фахівцем-виконавцем, який також підкаже найбільш вдалі варіанти виконання: стиль і розмір шрифту, додавання графіки, оптимальний розмір і форму.

Замовити фото на пам'ятники можна в спеціальних фотолабораторіях. Для роботи приймаються як звичайні фотографії, так і зображення з інформаційних носіїв.

Зазвичай виготовлення не займає більше 7-14 днів. Все залежить від ступеня складності замовлення, вибраного матеріалу і необхідного розміру. Стандартні розміри – 18 х 24, 25 х 36 і 28 х 38 см. Фотокераміка нестандартного розміру – це трудомісткий ручна праця, що вимагає додаткових тимчасових витрат, його неможливо виконана в короткі терміни.

Заготовки різноманітних форм і розмірів допоможуть вам підібрати необхідний варіант. Найпоширенішим видом є керамічні овали. Фото на них може бути чорно-білим або кольоровим. Розташування зображення можливе як горизонтальне, так і вертикальне. Також можливе виготовлення табличок. Кріплення до пам'ятника проводиться за допомогою монтажного клею, рідких цвяхів або звичайного цементу. Спеціальна виїмка під медальйон додасть додаткову міцність кріпленню.

Новинкою на ринку ритуальної фотографії стали 3D-овали (об'ємна фотокераміка). Керамічні заготовки для цього виду виробів виготовляються вручну персонально для кожного зображення. Ця техніка реалізується завдяки різним рівням друку. Застосування тривимірної техніки створює виступаюче зображення людини. Образ стає більш реальним.

Фото на кераміці можна доповнити художньою композицією, в наявності більше ста видів оформлення. Додати напис, епітафію і дати. Фотокераміка, що замінює гравіровані портрет, займає набагато менше місця, що дає можливість розмістити на пам'ятнику кілька зображень. Таке ритуальне фото буде вдалим доповненням до пам'ятника або гранітної табличці.

Виконання всіх етапів роботи з використанням новітнього імпортного устаткування, якісні матеріали та чималий досвід гарантують виробництво високоякісних і довговічних виробів.

Штат кваліфікованих фахівців, оперативність виконуваних робіт, відповідальність та індивідуальний підхід, а також справедлива цінова політика дають можливість надати клієнтам найоптимальніші умови для співпраці і найкращу якість пропонованих виробів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

10 − 4 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!