Цікаво знати

Iсторія світового годинного бренду Timex

Перший годинниковий механізм марки Timex був випущений в 1854 році в містечку Уотербери в Коннектикуті, який у той час називали американської Швейцарією. Це невелике виробництво стало основою для створення нинішньої Timex Group USA, Inc., яка входить до складу міжнародної датської корпорації Timex Group BV

Історія компанії

Перші кишеньковий годинник, тоді ще під маркою Уотербери, були випущені в 1880 році. Вони мали дві відмінні риси. Перша – механізм власної збірки, всі комплектуючі також власного виробництва. Це правило зберігається в Timex Group USA, Inc. і донині. Друга – продукція орієнтована на широке коло покупців, тобто була недорогою в порівнянні з іншими годинами, представленими на ринку США в той час.

Популярність до марки прийшла в 1933 році, коли під брендом Уотербери були випущені наручний годинник з Міккі Маусом за ліцензією від Walt Disney. Замість стрілок були руки популярного мультиплікаційного персонажа.

Під час другої світової війни багато хто хотів обзавестися власними годинами, але не могли витратити на них більшу суму. Продажі різко пішли вгору, і компанія стала розглядати можливості виходу на міжнародний рівень.

Перша партія під сучасним брендом Timex була випущена в 1950 році. На той момент у складі компанії вже було кілька фабрик в США і Канаді, велася активна роботу по збільшенню виробничих потужностей. Така тактика виявилася успішною, і з часом компанія змінила назву на Timex Corporation, і ще пізніше на нинішнє – Timex Group.

У 1992 році з'явилися перші години Timex Indiglo, з унікальною запатентованою технологією підсвічування Indiglo. Електролюмінесцентні лампи в залежності від моделі підсвічують весь циферблат або тільки самі цифри. Але в обох варіантах виконання такий метод дозволяє використовувати годинник при будь-якому освітленні і навіть при його повній відсутності.

За всю історію бренду реалізовано більше мільярда виробів, на території США і Канади група впевнене лідирує по продажах кілька десятиліть поспіль. Що стосується світового ринку наручних годинників, то тут компанія займає друге місце серед які не швейцарських фірм.
Якість і гарантія

Як уже згадувалося на початку статті, у всіх моделях встановлений механізм власного виробництва. За ці роки знайшлося безліч охочих перевірити його надійність, і часом для цього придумували дуже несподівані способи. Але продукція Timex гідно пройшла такі перевірки, як установка на лопаті гвинта швидкісного катера, заморозка в льоду, падіння з греблі Гранд-Кулі та інші.

На всю продукцію дається річна гарантія від виробника, протягом якої будь-який дефект корпусу або несправність механізму будуть усунені. Під гарантію не потрапляють випадки, коли причиною несправності стали порушення умов експлуатації або ж обслуговування в сервісному центрі, що не має сертифікату від виробника.

За матеріалами: http://timexwatch.com.ua/
офіційний дилер Timex в Україні

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.