Цікаво знати

Італійський шик в інтер’єрі

Ландшафти країни, де виробляють ту чи іншу продукцію, неминуче накладають колоритний відбиток на все навколо. Італія в цьому плані дуже показовою є:

  • сапфірові води Адріатичного моря ефектні в обрамленні золотих піщаних пляжів;
  • кратери вулканів і суворі скелі контрастують зі свіжої і соковитою зеленню середземноморської рослинності в долинах.

Країна може похвалитися древньою історією. Колись саме тут зародилася Священна Римська Імперія. Все це наклало відомий відбиток на все, що створюється майстрами цієї країни.

50 відтінків італійського характеру в меблів і стилі оформлення квартири

Італійський характер монументальний, володіє відмінним смаком і тяжіє до натуральних матеріалів в усьому, що його оточує. В обробці квартири застосовуються:

  • метал;
  • дерево;
  • камінь;
  • плитка з натуральної кераміки;
  • допустима якісна імітація натурального каменю, але це не вітається.

Навіть підлогу рекомендують настилати з каменю, дуба або сосни. Для стін цілком підійдуть декоративна цегляна кладка і штукатурка. Італійському інтер’єру відповідають досить високі стелі, багато прикрашені благородною ліпниною і декоративними панелями.

Гра контрастів: перемога яскравого смаку

Італійські меблі, якісна, добротна і виготовлена ​​тільки з натуральних матеріалів, найефектніше виглядає в контрастних умовах. Домогтися такого ефекту в обробці кімнати зовсім нескладно. Подивитися і купити італійські меблі в Києві, можна на http://www.privat-designe.com.ua/italjanskaja-mebel/, дизайнери допоможуть з підбором і розстановкою в кожному приміщенні.

Досить зіштовхнути кам’яну кладку і грубу штукатурку додавши вишукану і витончену кераміку і чудову плитку. Доповніть картину яскравими вітражами у вікнах, розкішними гобеленами і килимами. Вони додадуть кілька великовагової обробці палацову розкіш і легкість.

Палітра повинна включати тільки природні відтінки. Тобто ті, які можна зустріти в природі Італії. Блакитний точно небо або морські хвилі. Зелений – всі відтінки трави на пагорбах Тоскани. Гірські квіти будуть представлені лавандовими нотками.

Італійські меблі в дизайні інтер’єру повинна бути проведена тільки з якісного натурального дерева. Вона відрізняється грунтовністю, монументальністю і масивністю. Солідність обстановки легко підкреслити витонченими доповненнями і елементами: статуетки з порцеляни і мармуру, світильники, що нагадують вуличні і канделябри. Інтер’єр з італійськими меблями вимагає такого елементу декору, як живописні полотна.585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.