Головна / Цікаво знати / Підсумки літнього дитячого оздоровлення

Підсумки літнього дитячого оздоровлення

Літнє оздоровлення і відпочинок дітей визначено одним з основних соціальних завдань суспільства. Путівки на дитяче оздоровлення стають доступнішими саме завдяки коштам Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. У цьому році граничні норми витрат, які щорічно затверджуються правлінням Фонду, становили: на харчування дітей (в частині вартості продуктів харчування) – не більше 42 гривень на один людино-день з розрахунку на оздоровчу зміну. Тобто, за рахунок коштів Фонду сплачувалася часткова вартість путівок до дитячих закладів оздоровлення з частковим фінансуванням від 20 до 40 відсотків в залежності від ціни путівки, а при повному фінансуванні – 90% вартості путівки.

Фонд забезпечує допомогу застрахованим особам при оздоровленні їх дітей протягом літнього сезону. Основними завданнями Фонду під час організації оздоровчих кампаній є збільшення кількості якісно оздоровлених дітей та підвищення рівня надання оздоровчих послуг, що у свою чергу сприяє зниженню захворюваності серед підростаючого покоління та призводить до зменшення витрат із бюджету Фонду на допомогу по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворими дітьми.

За підсумками сезону 2013 року Сокальською РВД ЛОВ ФСС з ТВП було оздоровлено 183 дітей, на загальну суму 444,9 тис. грн. Завдяки фінансовій допомозі зі сторони Фонду у літніх дитячих таборах покращено умови для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи.

Діти отримали різноманітний відпочинок:

– в таборах у межах області – 125 дітей;

– в таборах за межами області – 58 дітей.

Богдана РИБАК,
провідний спеціаліст СРВД ЛОВ ФСС з ТВП.  

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 + 12 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!