Головна / Цікаво знати / Вивчення проблем охорони здоров’я Сокальщини

Вивчення проблем охорони здоров’я Сокальщини

Діяльність закладів охорони здоров'я Сокальщини спрямована на забезпечення якісної і доступної медичної допомоги населенню, збереження і зміцнення здоров`я, зниження рівнів захворюваності, інвалідності, смертності, продовження активного довголіття і тривалості життя мешканців району.

Для вивчення проблем охорони здоров'я Сокальщини і їх вирішення проведено виїзди – зустрічі в Белзьку та Великомостівську лікарні, амбулаторії і ФАПи, проведено обхід у відділеннях і всіх структурних підрозділах лікарні.

Проблем багато. Більшість відділень лікарень потребують поточного ремонту, реконструкції санвузлів. У зв'язку з відсутністю кошторисних призначень, на ремонтні роботи почали залучати благодійні внески.

Одним з пріоритетних напрямів розвитку охорони здоров'я є розвиток материнства і дитинства, збереження і зміцнення охорони здоров'я матерів і дітей.

Нещодавно провели нараду з акушерами-гінекологами Сокальської ЦРЛ. З метою наближення медичної допомоги до хворих і своєчасного виявлення патології – активізувати виїзди в амбулаторії і ФАПи. Зменшити народження дітей поза пологовим відділом Сокальської ЦРЛ, проводячи роз'яснення з перших днів вагітності. Впровадити малоінвазивні оперативні втручання в гінекології, двом акушерам-гінекологам необхідно підвищити свою кваліфікацію на відповідних курсах. Звернуто увагу на ставлення акушерів-гінекологів до своїх посадових обов'язків.

Разом із заступником головного лікаря Сергієм Касяном виїжджали в лікувальні заклади Великомостівського регіону: Великомостівську лікарню, Сілецьку амбулаторію ЗПСМ, Бутинську амбулаторію ЗПСМ та у ФАПи селах Пристань, Куличків, Двірці.

У Великомостівських медичних закладах потребують ремонту як поліклініка, так і стаціонарне відділення лікарні. Рекомендовано звернутися до керівництва фабрики «Рата» про виділення коштів, а також залучати благодійну допомогу.

Спільно з міським головою Ярославом Ройком відбулася зустріч з колективом медичних працівників, де обговорено важливі питання.

В Сілецькій амбулаторії ЗПСМ необхідно поремонтувати кілька кабінетів, а також замінити підлогу. Рекомендовано звернутися з проханням до керівників шахт №3 «Межирічанська» про виділення коштів.

Невирішеним протягом багатьох років залишається питання щодо ФАП с. Куличків. У зв'язку з відсутністю приміщення під ФАП, у селі необхідно передбачити будівництво нового.

В хорошому стані ФАП с. Двірці. Для реорганізації первинної медико-санітарної допомоги передбачено, на 2014-2015рр., провести реконструкцію ФАПу під амбулаторію ЗПСМ.

В Бутинській амбулаторії ЗПСМ існує проблема з опаленням, яка буде вирішена до початку опалювального сезону, а також відсутній аптечний пункт, що ускладнює придбання ліків.

Ці питання обговорювали з Бутинським та Двірцівським сільськими головами – Богданом Равликом та Надією Стрілець.

ФАП у с. Пристань передбачено перенести в приміщення новозбудованої школи.

Щоденна робота медичних працівників, розуміння керівництва району і місцевих органів влади дасть змогу покращити мате-ріально-технічну базу лікувальних закладів і надання медичної допомоги мешканцям району.

Роман ШВЕД,
головний лікар КЗ СРР ЛО «Сокальська ЦРЛ».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eight − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!