Цікаво знати

До уваги громадян, які звертатимуться за призначенням субсидій

Сокальська ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області повідомляє, що з 1 травня цього року набирає чинності удосконалений порядок надання житлових субсидій громадянам. 

Для призначення субсидії вперше громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає структурному підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації (орендарі – за місцем проживання) заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами та договір найму (оренди) житла (за наявності).

При цьому сукупний дохід, інформація, про який зазначатиметься у декларації про доходи і витрати осіб, обчислюється виходячи з отриманих особами доходів без урахування податку з доходів фізичних осіб. Відомості про такий дохід громадяни можуть отримати в бухгалтерії підприємства (установи, організації), чи у фізичної особи – підприємця за місцем роботи. 

Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається на 12 місяців з місяця звернення за її призначенням. Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян.

Для призначення субсидії на наступні періоди (після закінчення 12місячного терміну) відомості про доходи громадян структурні підрозділи з питань соціального захисту населення отримуватимуть від органів Державної фіскальної служби України, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування, вищих навчальних закладів у порядку обміну інформацією. 

Михайло ШАЙНЕР, в. о начальника Сокальської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.