Цікаво знати

Як безболісно здійснити квартирний переїзд?

Коли необхідний квартирний переїзд в Києві, багато хто починає панікувати, не знаючи як акуратно спустити дорогі меблі, техніку або інші великі і крихкі предмети з верхніх поверхів. Найпоширеніша помилка – виклик звичайного вантажного таксі і спроби здійснити переїзд квартири власними силами.

Служба таксі надає звичайний вантажний автомобіль, а всі інші операції лягають на плечі власника квартири. Якщо перевезення речей проводиться за допомогою друзів, знайомих або родичів, то є дуже велика ймовірність того, що речі будуть зіпсовані або пошкоджені. Крім того не уникнути проблем зі здоров'ям, так як без фізичної підготовки часто страждає спина.

Але не слід думати, що переїзди можуть здійснити тільки фізично сильні люди. Важливі також знання як краще закріпити меблі та інші крихкі предмети, як їх упакувати.

Надати місткий автомобіль і фахівців допоможе компанія Артал Вантажник, яка не перший рік здійснює квартирні і офісні переїзди по всьому Києву.

Досить зв'язатися з диспетчером організації та повідомити йому характер переїзду. Потрібно повідомити також хоча б приблизну кількість речей, щоб диспетчер прийняв рішення з приводу вантажопідйомності автомобіля. Адже якщо потрібно перевезення речей в невеликій кількості, то виклик великого автомобіля буде невиправданим і навпаки. Представник компанії відразу ж назве точну вартість послуг, яка набагато нижче, ніж у конкурентів і адекватно складена.

Допоможе компанія і з розбиранням меблів. Спроби заощадити на такому фахівці неминуче призведуть або до неправильної збірки, або до пошкодження дорогих меблів. Здійснюючи переїзд У Києві, компанія надає кваліфікованого фахівця по збірці і розбиранні меблів. Він швидко і недорого розбере і збере на місці кухонний комплект, ліжко, шафа- купе.

Скористатися послугами спеціалізованої компанії, яка проводить квартирний переїзд в Києві – найбільш правильне рішення. Адже великий досвід співробітників і сучасна техніка дозволяє кожному клієнту забути про проблеми, пов'язані з квартирними або офісними переїздами.

Співпраця з професіоналами гарантує повну схоронність перевезених речей і техніки, так як Артал Вантажник бере на себе всі зобов'язання. Переїхавши на нову квартиру, залишається тільки вказати, куди потрібно встановити перевезену меблі, техніку та інші предмети і провести оплату.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *