Цікаво знати

Як евакуатор здійснює завантаження автомобіля?

Надзвичайна допомога на дорозі користується великим попитом, оскільки кількість автомобілів постійно зростає, і ви не знаєте, коли вам буде потрібна допомога. Дорожньо-транспортні події – аварії, зіткнення та інші нещасні випадки викликали необхідність швидко, без пошкоджень, проводити буксирування та ремонт автомобілів. Пошкоджені автомобілі занурює евакуатор. Оперативну та професійну допомогу надають досвідчені фахівці в будь-який час доби, які подбають про вашу машині.

З історії.

Евакуатором є транспортний засіб, що використовується для перевезення автомобілів, пошкоджених в результаті аварій чи стихійних лих, ремонтні майстерні або гаражі. Евакуатор у Львові вам запропонує фірма, яка вже довго працює на ринку. Ви можете звернутися для замовлення за контактами, вказаними на сайті.

Евакуатор був винайдений в 1916 році Ернестом Холмсом-старшим, в Чаттануга, штат Теннессі. Він був працівником гаража. На створення евакуатора його надихнув випадок, коли довелося витягати автомобіль із струмка, використовуючи блоки, канати і допомогу міцних чоловіків. Удосконалена конструкція привела його до виробництва евакуаторів. У музеї Міжнародної буксирування і відновлення в місті Чаттануга зберігається відреставрований старовинний евакуатор, а також відповідні інструменти, обладнання, що застосовуються для буксирування автомобілів.

Евакуація транспортних засобів.

Як евакуатор занурює автомобілі? Завантаження транспортного засобу евакуатором – це ризикована операція, яка потребує особливих навичок і вмінь, а також наявність необхідних спеціальних пристосувань.

Під час евакуації транспортного засобу слід дотримуватись заходів безпеки, що відповідають вимогам безпеки дорожнього руху.

Евакуатор означає автотранспортний засіб, оснащене механічним пристроєм, що використовується для буксирування машин, з допомогою лебідки. Евакуатор занурює автомобілі, або іншими словами рухається з іншим автомобілем нагорі.

Евакуатор є єдиним партнером, який прийде на допомогу в критичний момент. Дуже часто евакуатор використовують після дорожньо-транспортної пригоди. У таких випадках, пошкоджений автомобіль необхідно дуже акуратно занурити евакуатором. Евакуація автомобіля, що постраждав в аварії, часто з розбитими колесами і знівеченим корпусом, вимагає неабиякого терпіння та витримки.

Головним завданням при навантаженні автомобіля евакуатором є дотримання всіх правил безпеки з найменшою шкодою для эвакуируемой машини. Автомобілі, які занурює евакуатор, вимагають дуже дбайливого до них відношення з боку евакуаторників. Проблеми при навантаженні можуть виникати з-за пошкодженої гальмівної системи, коліс автомобіля та інших його частин. Автомобілі, у яких під час аварії заклинило колеса, зазвичай занурюються, використовуючи будь-ковзний предмет, який підкладають під колеса і з допомогою лебідки підтягують до платформі евакуатора. Дуже ефективним є використання навантажувача з краном-маніпулятором. Пошкоджена машина закріплюється спеціальними ременями і піднімається на платформу евакуатора.

Існує кілька типів навантаження евакуатором:

Багато евакуатори оснащені регульованими лебідками і стрілами для вилучення транспортних засобів з важкодоступних місць.

Використовуються крюки і ланцюга. Ланцюги обмотуються навколо корпусу автомобіля, і проводиться отбуксировка.

Стропи в даний час застосовуються вкрай рідко, так як вони можуть подряпати бампер автомобіля. Але їх іноді використовують для буксирування транспортних засобів, у яких в результаті нещасного випадку, пошкоджені бампери і відсутні передні або задні колеса.

За допомогою колеса-Lift – це апарат в цілому піднімає провідні колеса транспортного засобу (тобто передні колеса, якщо це передній привід, задні колеса, якщо це задній привід) і стосується одних шин. Бортовий спосіб евакуації (також званий відкат або слайд) – дозволяє розмістити на евакуаційної платформі автомобіль на буксирі своїм ходом або за допомогою запряжених лебідок. Більш детальну як відбувається завантаження авто ви можете переглянути на сайте. Зауважте, що спеціалісті можуть вправно завантажити і дуже дорогі автомобілі.

Евакуатори, як правило, експлуатуються приватними фірмами, за винятком основних шосе і платних дорогах, де працюють евакуатори державних підприємств.

Новітні моделі евакуаторів.

Для швидкого відправлення вашого автомобіля використовуються новітні моделі евакуаторів. Надійні евакуатори проводять буксирування причепів будь-якого транспортного засобу до 4 .5 т. Евакуаторами можуть бути бортові вантажівки, які транспортують будь-які автомобілі, мікроавтобуси, малі вантажівки, човни і т. д. до 8 метрів в довжину.

Вони перевозять автомобіль за бажанням його власника в будь-яке місце.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.