Головна / Цікаво знати / Як готувати будинок до продажу

Як готувати будинок до продажу

Сьогодні зростає попит на приватні будинки як у самому Донецьку, так і в передмісті. Багато хто прагне купити власний будинок замість квартир, які сьогодні надто дорогі, а тому малодоступні для більшості сімей. До слова, це чудова можливість продати власний будинок за вигідною ціною, в якому б стані він не знаходився. У наш час продаж будинків в Донецьку звернена як до власників елітної нерухомості, так і до тих господарів, чий будинок поки ще не добудований.

Продавати будинок потрібно не тоді, коли подібне бажання у вас тільки виникло, а коли житло буде готове до показу потенційним власникам. Оцінити тверезо стан своєї нерухомості може тільки хазяїн, проте, перші кроки для всіх однакові, адже нікому не буде приємно відвідати брудне занедбане житло.

Якщо у вас елітний особняк, у якому ще ніхто не жив, то підготовку до огляду можна обмежити прибиранням і перевіркою комунікацій. Подумайте також оголошення, вкажіть сильні і слабкі сторони свого будинку. Але разом з тим не треба чекати, що його куплять відразу. Сьогодні попит на нерухомість еліт класу не високий, однак, покупці на неї знаходяться. Найголовніше – підкреслити важливі для цієї категорії нерухомості плюси – елітний район, дорога обробка, хороші будматеріали та інше.

Трохи інакше проходить підготовка будинку, якому більше 5-ти років. Простий прибиранням тут обмежуватися не варто – не завжди вона допомагає. Пам'ятайте, чим краще він виглядає, тим вигідніше для вас відбудеться угода. Це правило працює завжди, хоча б тому нехтувати ним не варто. У багатьох будинках, та й квартирах для початку необхідно зробити косметичний ремонт, переклеїти шпалери та побілити стелю. Необхідно також перевірити всі труби і проводку. Системи повинні бути справні, а якщо їх немає – необхідно роз'яснити тонкощі підключення будинку до комунікацій. Ви, звичайно, можете не проводити такі роботи, але не ображайтеся тоді, якщо клієнт або експерт з продажу нерухомості зажадає знизити ціну.

Те ж саме стосується вашої ділянки і тих будов, крім самого будинку, які на цій ділянці знаходяться. Навіть дуже акуратний будинок на фоні розваленого сараю, недоглянутих дерев і рожевого річного душа, погодьтеся, виглядає далеко не кращим чином. І для покупця очевидно, що гарний стан – тільки декорація, а всередині будинок також може бути запущеним і неохайним. Саме тому до приходу клієнта треба підготовляти всі будівлі і ділянку.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!