Цікаво знати

Як шукати нерухомість в Чехії, що підходить для інвестицій?

Пошук нерухомості для інвестицій – це трудомісткий і тривалий процес. Не турбуйтеся, якщо ви не можете знайти підходящий варіант протягом півроку-року. Необхідно переглянути десятки варіантів, щоб скласти уявлення про ринок пропозицій, про ціновому сегменті.

Для Вас, звичайно, дуже важливо, щоб нерухомість в Чехії, яку Ви придбаєте, була не тільки вдалою покупкою, але і вигідною. Дуже багато вигідних пропозицій вам запропонує інтернет-портал з пошуку нерухомості https://hotlisting.ua/. Тому необхідно знати кілька основних правил пошуку нерухомості зі зниженою вартістю:

Правило № 1:

Не шукайте сам об’єкт нерухомості, шукайте мотивованого продавця, який готовий продати свою нерухомість за ціну нижче ринкової.

Основні причини, за якими продавці продають своє нерухоме майно:

Переїзд, нова нерухомість

Бажання переїхати в інше місто, будівництво нової заміської нерухомості або переїзд у нову велику квартиру. Такі продавці не поспішають продати свою нерухомість, встановлюють більш високу ціну, щоб покрити витрати, пов’язані, наприклад, з переїздом або будівництвом. Тому від таких продавців знижки не чекайте.

Сімейні обставини

Розлучення або ж робота з спадщиною – відмінний привід для покупця роздобути нерухомість за нижчою ціною. У таких випадках продавці вирішують питання продажу досить швидко, тому ви зможете домовитися про більш низькою ціною та укласти вигідну угоду.

Фінансові труднощі

У час, коли майже всі квартири куплені на іпотеку, багато орендодавців (отримали квартири в якості спадщини) використовують дохід від оренди в якості джерела оплати іпотеки. Проте все частіше і частіше такі люди відчувають фінансові труднощі, що змушує їх продати нерухомість, яку вони здавали в оренду, тим самим отримати достатню суму для оплати і погашення боргів. Відповідно, в такому випадку у вас є шанс купити нерухомість за більш низьку ціну. Однак така покупка має свої ризики, пов’язані з екзекуцією нерухомості.

Правило № 2

Ціни на нерухомість в Чехії останнім часом на ринку постійно знижуються. На 2012 р. вони встановилися на рівні 2005-2006 років, що майже на 20% нижче, ніж їх рівень у 2008 році. У разі якщо продавець купив нерухомість у 2007-2008 рр., звичайно, він захоче продати її за суму її покупки плюс податок з продажу, а також включаючи всі витрати на її обслуговування та утримання. Така нерухомість на сьогоднішній день переоцінена, і продавець не захоче йти на поступки в ціні.

Якщо ж нерухомість була придбана, наприклад, в 2005 році, в такому випадку продавець захоче хоча б «вийти в нуль». Вартість такої нерухомості буде більш або менш наближена до актуальних цінами.

Однак якщо нерухомість в Чехії була куплена, наприклад, в 2001 році або дісталася у спадок, то в такому випадку мотивація продати таку нерухомість висока, тому можна розраховувати на більш низьку ціну покупки, ніж ринкова.

Правило № 3

Не поспішайте з пропозиціями і купівлею. Оцініть реальне положення справ на ринку, включаючи інші пропозиції і ціни. Прорахуйте, скільки повинна коштувати ваша нерухомість в Чехії для того, щоб отримувати хоча б 10 % чистого доходу при отриманні ренти від оренди нерухомості.

Основні кроки при купівлі:

– з’ясуйте, наскільки мотивований продавець
– яким чином він отримав цікаву для вас нерухомість
– виступите зі своєю пропозицією

Де знайти нерухомість з відповідною вартістю?

1. Аукціони

Сьогодні покупка квартири на аукціоні досить популярна і все більш привабливою для потенційних покупців. Однак не завжди ціна, встановлена на аукціоні, буде нижчою, ніж ринкова, іноді можливе встановлення ціни навіть вище реальної вартості. Також витрати, пов’язані з купівлею нерухомості на аукціоні (податки), впливають на вартість нерухомості.

На аукціоні можна вигідно придбати нерухомість, наприклад, якщо це земельна ділянка, заміський будинок в сільській місцевості, виробниче приміщення.

2. Екзекуція

Вигідно придбати нерухомість в Чехії можна від прямого власника, якщо нерухомість перебуває у процесі екзекуції. Звичайно, це має свої негативні сторони. Ніколи не робіть таку операцію самостійно, зверніться до фахівців або ж адвокатам.

3. Портали агентств нерухомості

На цих порталах ви також можете знайти привабливу пропозицію. Однак за ціною вони завжди завищені практично на 10-20 % у співвідношенні до реальної вартості.

Зверніть увагу також на дату публікації оголошення, якщо це більш двох місяців, то дана нерухомість переоцінена та її ціна завищена. Такий спосіб пошуку нерухомості для покупки принесе вам чимало користі: ви зможете точно визначити реальну ринкову вартість, мати повне уявлення про пропозиції на ринку.

4. Особисті контакти

Розкажіть своїм друзям, знайомим, колегам, що хочете купити квартиру або квартири в Чехії, можливо, незабаром вам «посиплються» пропозиції про продаж. Купівля нерухомості у знайомого – досить вигідна угода. При таких умовах ви можете зробити відмінну операцію за прийнятною ціною.

Не опускайте рук!

Багато інвесторів протягом складного і тривалого процесу пошуку підходящої нерухомості для інвестування опускають руки, в основному, посилаючись на те, що практично всі пропозиції на ринку мають завищену вартість і знайти підходящий варіант практично неможливо.

Однак на сьогоднішній день погіршення економічної ситуації і різкий спад цін дає покупцеві все більше можливостей для вигідної покупки. Так що не опускайте рук, прикладіть трохи зусиль, і ви зможете знайти ту нерухомість в Чехії, яку так довго шукали.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.