Головна / Цікаво знати / Як використовувати щілинну лампу

Як використовувати щілинну лампу

Щілинна лампа – прилад, без якого важко уявити роботу сучасного офтальмолога. Цей апарат націлений на дослідження видимих, зовнішніх частин людського ока. До них відносяться повіки, склери, райдужка, кришталик, кон'юнктива, рогівка.

В залежності від комплектації міняються функціональні можливості офтальмологічного обладнання.

Комплектація будь-якої сучасної медтехніки являє собою найширший вибір.

Що стосується саме щілинної лампи, то її універсальна система дозволяє проводити відео-та фото-зйомки тканин, розглянутих у мікроскоп. Це не тільки іміджевий бонус, але і перш за все – додаткова можливість детального діагностування без навантаження на пацієнта.

Ті щілинні лампи, якими оснащують свої кабінети найвимогливіші доктора, як правило, відрізняються відмінною оптикою і підвищеним рівнем комфорту для хворого. Наприклад, контроль освітлення, який часом доставляє незручності пацієнтові. Втім, заради точного виявлення проблеми, можна трошки потерпіти. А ось допустити помилку лікар не має ані найменшого права.

Точність – цариця медицини. Її високої ролі присвячені такі завдання, як багаторазові збільшення мікроскопа щілинної лампи, опціонні светоделітелі, і, звичайно, виняткова якість оптичної системи.

Оптиці в офтальмології приділяється першочергова увага. Найменші спотворення, замутнения можуть повести лікаря по невірному шляху. Тому медичне збільшувальне скло повинне бути ідеальним і в таких приладах, як офтальмоскопи. Від того, наскільки якісно може проникнути діагност в потаємні глибини людського ока, залежить історія лікування, повернення зору і здоров'я очей.

І як будь-яка інша медтехніка, офтальмоскоп або щілинна лампа не мають строго означеної ціни. Вартість визначається набором деталей, насадок, функціональних аксесуарів і додаткових дрібниць, а також вимогливістю виробника. Він в праві використовувати у створенні приладів більш-менш якісні, а значить – більш або менш дорогі – матеріали.

Лікарі в праві обирати найкраще або доступне за ціною. І все ж у рішенні запущених, складних проблем або проблем дітей, вкрай бажано зупинити свій вибір на максимальній комплектації і високій якості діагностичного обладнання. Це дозволить прискорити не тільки дослідження захворювання, але і його лікування.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 + two =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!